KrepsinioFanai.lt vs Valpainiai (50:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 18:10 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“

2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 22:36 val., peržiūros: 432

Sekmadieni, vasario 12 diena, Martyno Mažvydo mokyklos sporto salėje įvyko II lygos E pogrupio varžybos tarp šeimininkų- „KrepsinioFanai.lt“ bei svečių- „Valpainiai“.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai. Tiek „KrepsinioFanai.lt“, tiek „Valpainiai“ demonstravo panašų pozicinį žaidimą. To pasakoje, rezultatas po dviejų kėlinių išliko apylygis: 20:24.

Antrojoje rungtynių pusėje „Valpainiai“ spurtavo į priekį greitomis atakomis, kurios leido susikrauti dviženklį pranašumą. Priešnuodžių prie greitą svečių puolimą neradę „KrepsinioFanai.lt“ turėjo pripažinti „Valpainiai“ pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas: 50:61 (9:9, 11:15, 20:12, 10:25).

7 taškai

Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Arko“ užtikrintai susitvarkė su „KrepsinioFanai.lt“ ekipa (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:55 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Velpainiai“ komandą. (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:39 val.)