Birštono SC „Olimpas“ vs KSM `93 ‒ Bulvaras (91:92)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 25 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Birštono sporto centras, Kęstučio g. 14, Birštonas, LT-59210

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė ir į finalą keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“

2023 gegužės 25 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 274

Gegužės 25 dieną, 19:30 val., Birštono sporto centre, susitiko "II" lygos komandos Birštono SC „Olimpas“ (šeimininkai) ir „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų pusfinalio rungtynių (serijos rezultatas buvo 0:1 „KSM `93 ‒ Bulvaras“ ekipai esant priekyje). Komandos susirinko neįprastai negausiai, vos po 6 žaidėjus, o beveik visas rungtynes pirmavę šeimininkai, rungtynių pabaigoje prarado iniciatyvą ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 91:92 (21:19, 27:16, 21:30, 22:27).

Po gana lygaus pirmojo kėlinuko, šeimininkai ėmė tolti ir antrame ketvirtyje susikūrė dviženklį pranašumą, bei sėkmingai laikė uždarytą „KSM `93 ‒ Bulvaras“ ekipos puolimą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 48:35.

Antroje rungtynių dalyje „KSM `93 ‒ Bulvaras“ atsitiesė, sumažino atsilikimą, bet Birštono SC „Olimpas“ vis nutoldavo, kol galiausiai priartėjo paskutinės rungtynių minutės. Čia sėkmė jau buvo svečių pusėje, kurie patys pelnė ypač svarbius taškus, vėliau apsigynė iš išplėšė pergalę vos vienu taškeliu. Rungtynės baigėsi rezultatu 91:92.

Algirdas Batutis

Į ketvirtfinalį keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 25 d., antradienis, 00:09 val.)Pusfinalį pergale pradėjo „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:38 val.)II lygos atkrintamosiose: „Lympo“ pergalė prieš „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 07 d., penktadienis, 21:19 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)Puiki antra rungtynių pusė atnešė „Kautech ‒ 2“ pergalę prieš „KSM '93 ‒ Bulvaras“ ekipą (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Arko“ permainingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Birštono SC „Olimpas“ (2023 gegužės 02 d., antradienis, 21:59 val.)Dar viena pergalė į KSM'93 Bulvaras komandos sąskaitą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)Birštono SC „Olimpas“ nerado vaistų nuo gerai sutepto „KSM ’93 ‒ Bulvaras” puolimo (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“. (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 22:29 val.)Užtenka mažumos pergalei pasiekti ‒ Alta trasportas pergalė po pratęsimo (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)