BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs Skroblų alėja (69:83)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi

2021 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 627

Gruodžio 19 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (3-3) ir svečių „Skroblų alėja“ ekipų (6-0).

Rungtynių pradžioje Vyšniauskų metimai leido iškart „Skroblų alėja“ ekipai nutolti 2:11. Susikrautą persvarą svečiai išlaikė iki pat pirmo kėlinio pabaigos, po kurio pirmavo 16:27.

Antrojo kėlinio pradžioje po M. Vitkausko tritaškio „Skroblų alėja“ nutolo iki 22:37. Nors BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt bandė mažinti turimą deficitą, tačiau svečių tolimi metimai leido ir toliau išlaikyti dviženklę persvarą. Įpusėjus susitikimui 35:48.

Trečiajame kėlinyje po J. Merkio metimų BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt priartėjo iki devynių taškų skirtumo 43:52. Bet „Skroblų alėja“ keliais tritaškiais ir vėl kiek nutolo. Po trijų kėlinių – 48:62.

Lemiamame kėlinyje „Skroblų alėja“ ekipą ir toliau į priekį vedė tritaškiai metimai, kurie ir padėjo išlaikyti įgytą pranašumą bei iškovoti septintą pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 69:83 (16:27, 19:21, 13:14, 21:21).

Edvinas Rinkevičius

II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt. (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 19:06 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ įveikė svečius iš Ariogalos (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)