Skroblų alėja vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (69:58)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt.

2022 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 645

Ketvirtadieni, balandzio 7 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės trečiosios aštunfinalio rungtynės tarp šeimininkų- "Skroblų alėja" bei svečių- BC "Audrupio"-Bonauto.lt.

Pirmas kėlinys buvo rezultatyvus. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis: 15:18. Antrajame kėlinyje geresnę gynybą demonstravę svečiai, po dvidešimties minučių dar labiau padidino skirtumą tarp komandų- 29:36. Trečiajame kėlinyje, šeimininkai įsivažiavo . Geras M.Sinkevičius žaidimas puolime, leido "Skroblų alėja" po 3 kėlinių pirmauti- 51:48. Ketvirtajame kėlinyje gera gynyba bei geras dvitaškių pataikymas leido "Skroblų alėja" toliau didinti persvarą. BC "Audrupio"-Bonauto.lt. dar bandė taisyti situaciją pataikydami kelis dvitaškius iš eilės, tačiau rungtynių ritmo nepaleidę šeimininkai neatsipalaidavo bei iškovojo sunkią pergalę, rezultatu: 69:58 (15:18, 14:18, 22:12, 18:10).

"Skroblų alėja" žengia Didžiosios taurės link, kur susitiks su KM"Žalgiris" 2005 komanda. Tuo metu BC "Audrupio"-Bonauto.lt. kausis dėl Mažosios taurės kur susitiks su BC "Rhino".

8 taškai

II lygos Mažosios taurės aštuntfinalyje: BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Tolimus metimus tragiškai pataikę Ariogalos „Urta“ krepšininkai krito prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 20:29 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)Antrose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ išlygino serijos rezultatą prieš „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 balandžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)