KM „Žalgiris“ 2005 vs ICE (105:83)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „KM „Žalgiris“ 2005“ pergalę

2022 gegužės 16 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 306

Pirmadienį, gegužės 16 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko II lygos ketvirtfinalio pirmosios varžybos tarp šeimininkų – „KM „Žalgiris“ 2005“ bei svečių - „ICE“.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet geresnę atkarpą pradėjo žaisti šeimininkų ekipa. Jie be didesnių problemų pradėjo tolti nuo savo varžovų ir neilgai trukus įgijo jau 10 pranašumą. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo – 22:18. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai surengė spurtą ir per pirmą kėlinio išlygino rezultatą. Per likusį laiką abi komandos žaidė taškas į tašką ir sužaidus 10 minučių rezultatas buvo „KM „Žalgiris“ 2005“ naudai – 49:50.

Po ilgosios pertraukos svečiai pataikė kelis tritaškius ir visiškai priartėjo, vis tik „KM „Žalgiris“ 2005“ greitai atsitiesė ir tęsė savo darbą. Skirtumas augo, kol galiausiai komandas jau skyrė net ir 20 taškų riba. Laiko nebuvo likę daug, bet svečiams jau nepavyko priartėti. Rungtynės baigėsi rezultatu 105:83

.

Visas rungtynes atsilikinėjusi KM „Žalgiris“ 2005 pavogė pergalę iš „Sparta“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 23:08 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ 2005 įveikė KSM '93 ‒ Bulvarą (2021 gruodžio 29 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Kauno švara“ atkakliose runtynėse palaužė KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkų pasipriešinimą (2022 vasario 11 d., penktadienis, 21:56 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ 2005 ekipai pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 sausio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje susisgribusi „ICE“ iškovojo pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)„KM „Žalgiris“ 2005“ įtikinamai nugalėjo „ICE“ (2022 gegužės 17 d., antradienis, 21:07 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)Trečiajame kėlinyje visiškai sustoję „Valpainiai“ nepasipriešino KM „Žalgiris“ 2005 ekipai (2022 vasario 18 d., penktadienis, 21:34 val.)