BC „Game On“ vs Gemavila (75:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

16 taškų spurtą rungtynių pabaigoje atlaikę BC „Game On“ nugalėjo „Gemavila“ (75:70)

2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 18:02 val., peržiūros: 455

Lapkričio 7 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – BC „Game On“ ir svečių “Gemavila”.

Rungtynes abi ekipos pradėjo kova taškas į tašką, tačiau net 5 tolimus metimus per pirmąjį rungtynių kėlinį įmetę svečiai išsiveržė į priekį kėlinio pabaigoje – 18:20. Antrąjį ketvirtį ekipos taip pat žaidė permaininga krepšinį, visgi, antrojo ketvirčio pabaigoje spurtavę BC “Game On” išsiveržė į priekį 5 taškais - 42:37.

Antros rungtynių pusės pradžioje “Gemavila” krepšininkų puolimas sustojo, svečiai per trečiąjį ketvirtį pelnė vos 10 taškų, o tuo pasinaudoję BC “Game On” susikrovė 15 taškų persvarą – 62:47. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai atotrūkį dar labiau padidino (73:51), tačiau “Gemavila” ekipa rankų nenuleido, o A.Jefremov taiklūs tolimi metimai sugrąžino svečiams viltį grįžti į rungtynes. BC “Game On” daugiau nei 5 paskutinio ketvirčio minutes nepelnė nė taško, o “Gemavila” atsilikimą sumažino iki 6 taškų. Visgi, įspūdingą spurtą surengusiems svečiams pritrūko sėkmės rungtynių pabaigoje ir pergalę šventė BC “Game On” krepšininkai, rezultatu – 75:70 (18:20, 24:17, 20:10, 13:23).

Dominykas Gaučius

Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Game on“ turėjo pripažinti „Urtos“ persvarą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)Lemiamas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Game On“ laimėję „Klausučių alaus darykla“ pateko į pusfinalį (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)