Sparta vs Ažytėnai (76:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ nugalėjo atkakliai besipriešinančius „Ažytėnus“

2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 321

Gruodžio 14 dieną 20:45 val., Milikonių progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Sparta“ ir „Ažytėnai“. Rungtynes laimėjo "Sparta" rezultatu 76:67 (17:13, 23:22, 23:19, 13:13).

Rungtynes komandos pradėjo gan sparčiu tempu. Sparta daugiau stengėsi greitai įmesti kamuoli po krepšiu ir ten sužaisti rezultatyviai, savo ruožtu „Ažytėnai“ daugiau kliovėsi tolimais metimais, kurie visi skriejo pro šalį. Po pirmo ketvirčio rezultatu 17:13 priekyje „Sparta“. Antrojo ketvirčio pradžioje situacija aikštelėje nesikeitė, tačiau perkopus kėlinio vidurį šeimininkai, puikiai atakuodami iš po krepšio, surengė spurtą ir ižsiveržė į priekį 10 taškų pranašumu. Visgi „Ažytėnai“ nepasimetė, kelias minutes paspaudė varžovus, išprovokavo klaidas ir prieš ilgąją pertrauką sušvelino rezultatą iki 40:35.

Po ilgosios pertraukos geriau pradėjo „Sparta“, kuri per pirmas dvi minutes susigrąžino 10 taškų pranašumą ir išlaikė jį iki pat kėlinio pabaigos. Kėlinio pabaigoje G.Šiušė prasiveržimais link krepšio bandė vėl sušvelnti rezultatą, tačiau visas jo pastangas nubraukė paskutinėmis sekundėmis tritaškį pataikęs T.Šorius. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatu 63:54 priekyje „Sparta“. Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje "Sparta" toliau laikė persvarą savo rankose, tačiau antroje kėlinio pusėje "Ažytėnai" pradėjo pavojingai artėti. Nors intriga išliko iki rungtynių pabaigos, vis gi šeimininkai neprisileido varžovų arčiau 5 taškų skirtumo ir šventė pergalę rezultatu 76:67.

Audrius Lukauskas

Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Keturiese aikštėje likę „Ariogalos „Urta“ krepšininkai nepasipriešino „Ažytėnai“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„UNO“ įveikė penkiese žaidusius „Ažytėnus“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 21:29 val.) „ICE“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ažytėnai“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:08 val.)KM „Žalgiris“ 2005“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ komandą (2021 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:16 val.)Rezultatyvus T. Šorius atvedė „Sparta“ ekipą į sunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)