BC „Rhino“ vs Pikenpokas (80:84)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę išplėšė „Pikenpokas“ ir keliauja tolyn

2022 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 21:17 val., peržiūros: 342

Ketvirtadienį, balandžio 28 dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko II lygos antrosios aštunfinalio varžybos tarp šeimininkų – „BC „Rhino“ bei svečių - „Pikenpokas“.

Rungtynes labai galingai pradėjo Pikenpokas“ ir nieko nelaukdami spurtavo net 2:12. Vis tik po šalto dušo ir minutinės pertraukėlės šeimininkų ekipa atsitiesė ir ėmė artėti, nors jie visą laiką vijosi varžovus, tačiau iki ilgosios pertraukos taip ir nesugebėjo išlyginti rezultato, o po dviejų kėlinukų priekyje vis dar buvo „Pikenpokas“ pirmaudami rezultatu 35:44.

Antroje rungtynių dalyje „Pikenpokas“ dar išlaikė saugią distanciją, bet varžovai jau buvo kur kas aktyvesni ir jų pastangos davė rezultatą. Skirtumas išnyko ir susitikimo pabaigoje viskas prasidėjo iš naujo. Paskutinių minučių kova buvo labai permaininga, nugalėti galėjo kiekviena pusė, bet svarbiausius metimus sumetė „Pikenpokas“ žaidėjai, kurie ir pasiekė sudėtingą pergalę laimėdami rezultatu 80:84.

Lukas Sudeikis

Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)V. Kamarūno metimas atnešė pergalę BC „Rhino“ ekipai (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“ (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:47 val.)KM „Žalgiris“ 2005 po permainingos kovos nugalėjo „Pikenpokas“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:46 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)„Rhino“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Kauno Rami“ komandai ir užleido vietą aštunfinalyje (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 23:05 val.)