Alta transportas vs Pikenpokas (105:89)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“

2021 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 18:53 val., peržiūros: 678

Gruodžio 19 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Alta transportas" priemė svečius "Pikenpoką". "Alta transportas" buvo iškovoję šešias pergales, o "Pikenpokas" savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir du pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:3). Sužaidus tris minutes komandos buvo pelnę po penkis taškus (5:5). Baigiantis pirmai kėlinio pusei du iš eilės tritaškius pataikė "Pikenpokas" (9:14). Netrukus "Alta transportas" pasivijo ir pralenkė varžovus, o "Pikenpokas" paprašė minutės pertraukėlės (15:14). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 26:23 pirmavo "Alta transportas".

Antro kėlinio sužaidus dvi minutes komandas skyrė du taškai (29:27). Komandos žaidė rezultatyviai, o "Alta transportas" taikliai metė tritaškius ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 44:32. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Alta transportas", kurie pamažu didino persvarą. Sužaidus pusę rungtynių "Alta transportas" pirmavo rezultatu 56:37.

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Pikenpokas" (56:41). Trečią minutę skirtumas padidėjo iki 19 taškų (60:41). Šeštą minutę "Alta transportas" paprašė minutės pertraukėlės (64:49). Po jos komandos žaidė apyligiai. Sužaidus tris ketvirčius rezultatu 78:61 pirmavo "Alta transportas".

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė greitą krepšinį. Sužaidus dvi minutes rezultatu 84:69 pirmavo "Alta transportas". "Pikenpokas" penktą minutę sumažino varžovų iki 11 taškų (84:73). Netrukus spurtą pradėjo "Alta transportas", po kurio persvara padidėjo iki 19 taškų 95:76. Per likusį laiką "Pikenpokas" neatkūrė intrigos ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 105:89.

9 taškai

„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė SK „Mattas“ ir apgynė čempionų titulą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 22:04 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Alta transportas“ turėjo stipriai pavargti dėl pergalės (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:48 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)