Lietuvos sporto universitetas vs Reunion (51:79)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą

2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 255

Gruodžio 13d., trečiadienį, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje buvo sužaistos „I“ lygos rungtynės tarp „Lietuvos sporto universitetas“ ir „Reunion“ ekipų. Į šias rungtynes svečių komanda susirinko vos penkiese, tačiau tai nesutrukdė jiems didžiąją rungtynių dalį diktuoti savas sąlygas ir iškovoti pergalės.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau sužaidus komandos žaidė taškas į tašką. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, skirtumas tarp komandų nesikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo lygus 14:14. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug ir toliau nekito. Likus iki kėlinio pabaigos 3 minutėms svečiai surengė spurtą ir pabėgo į priekį 7 taškais. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:34.

Trečiojo ketvirčio pirmas minutes komandos žaidė apylygiai, skirtumas per daug nekito. Bet vėliau „Reunion“ ekipa smeigė porą taiklių tolimų metimų ir įgijo jau rimčiausia pranašumą šiose rungtynėse. Tuo tarpu šeimininkai itin strigo puolime, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 35:60. Lemiamą ketvirtį šeimininkai bandė pasivyti varžovus, tačiau jiems sunkiai sekėsi, tuo tarpu „Reunion“ vis po truputį tolo nuo savo varžovų ir likus žaisti tris minutes, jie skaičiavo 18 taškų atotrūkį. Iki rungtynių galo niekas nepasikeitė ir lengvą pergalę iškovojo Reunion komanda. Galutinis rungtynių rezultatas 51:79.

12 atk. kam.

Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)