JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs CELSIS (69:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 gegužės 05 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Jaunalietuvių Sporto Organizacija po atkaklios kovos palaužė Celsį ir žengė į finalą

2013 gegužės 05 d., Sekmadienis, 21:00 val., peržiūros: 2365

2013 – 05 – 05, sekmadienį, Kauno sporto mokyklos sporto salėje, įmonių lygos lemiamose pusfinalio rungtynėse susitiko Jaunalietuvių sporto organizacija (šeimininkai) ir Celsis (svečiai). Pirmasis kėlinys puikiai klostėsi šeimininkams kurie susikrovė dviženklį pranašumą – 23:13. Antrasis kėlinys jau vyko taškas į tašką ir ilgosios pertraukos metu svečiai turėjo tą patį dešimties taškų deficitą – 40:30. Trečiasis kėlinys vyko apylygiai, tačiau kėlinio pabaigoje Celsis spurtavo ir sumažino deficitą iki trijų taškų, tačiau varžovų vidurio puolėjo T. Miškinio dvitaškis su pražanga leido Jaunlaietuviams išlaikyti kiek didesnį šešių taškų pranašumą – 56:50. Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo Celsiui, kuris greitai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau jį greit padvigubino šeimininkai ir likus trims minutėms Jaunalietuviai buvo priekyje keturiais taškais. Septynis taškus paeiliui surinko Celsis ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau tuomet išmušė šeimininkų lyderio M. Stašelio valanda, jo keturi taškai vėl leido susikrauti Jaunalietuviams trijų taškų pranašumą, o pabaigoje dar ir perimtas D. Gudeliausko kamuolys įtvirtino sunkią šeimininkų pergalę – 69:65 (23:13, 17:17, 16:20, 13:15). Ši pergalė leidžia Jaunalietuviams keliauti į finalą, kuriame jie susitiks su LSMU Statybų Vizija ekipa, o Celsis dėl trečiosios vietos kovos su Sweco Hidroprojektu.

Rungtynės prasidėjo dviem D. Gudeliausko taškais, o į tai V.Raudonis atsakė vienu baudos metimu iš dviejų. Po du taškus toliau keičiasis komandos, o tuomet keturis pridėjo M.Riauka ir rezultatas – 8:3. Du taškus pelnė J.Svirka, o tritaškį pridėjo D.Gudeliauskas ir skirtumas šeši taškai – 11:5. Po du taškus apsikeitė komandos, o dar du pridėjo V.Raudonis ir skirtumas sumažėjo iki keturių. Septynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir padidino pranašumą iki dviženklio – 20:9. Tritaškį pataikė A.Šukys, trimis taškais atsakė ir Jaunalietuviai, o kėlinį vienu baudos metimu pabaigė G.Pečkaitis ir po pirmo ketvirčio rezultatu – 23:13 priekyje Jaunalietuvių sporto organizacija.

Antrasis kėlinys prasidėjo K. Ribikausko dvitaškiu, o A.Šukys atsakė tritaškiu ir skirtumas devyni taškai – 25:16.Po keturis taškus apsikeičia komandos, o tuomet dar po du ir skirtumas išlieka stabilus – devyni taškai. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė A.Šukys, keturiais taškais atsakė T.Miškinis ir rezultatas – 35:23. Dar dvi baudas pridėjo T.Miškinis, o vieną iš dviejų G.Linkus ir skirtumas jau trylika taškų – 37:24. Šešis taškus surinko Celsis, iš jų keturis A.Šukys ir skirtumas aptirpo iki septynių – 37:30. Kėlinys baigėsi dvitaškiu ir dar pražanga, kuriuos uždirbo T.Miškinis ir po dviejų kėlinių – 40:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais Celsio taškais, o šešiais atsakė Jaunalietuviai ir skirtumas dvylika taškų – 46:34. Celsis taip pat surinko šešis taškus ir skirtumas sumažėjo iki šešių taškų – 46:40. Tritaškį smeigė K.Ribikauskas, o dvitaškiu atsakė A.Šukys ir rezultatas – 49:42. Du taškus pelnė D.Gudeliauskas, o po tritaškį pataikė Celsio žaidėjai A.Šukys ir J.Svirka ir skirtumas vos trys taškai – 51:48. Po du taškus apsikeičia komandos, o kėlinį dvitaškiu su pražanga kėlinį užbaigia T.Miškinis ir po trijų kėlinių – 56:50.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem A. Šukio baudos metimais, į ką D.Gudeliauskas atsakė dvitaškiu ir skirtumas išliko šeši taškai – 58:52. Keturis taškus surinko Celsis ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų – 58:56. Du baudos metimus pataikė T.Miškinis, o dvitaškiu atsakė J.Svirka ir skirtumas vis dar du taškai – 60:58. Du taškus pelnė M.Stašelis, o tuomet septynis paeiliui surinko Celsis ir persvėrė rezultatą savo naudai – 62:65. Keturis taškus paeiliui surinko M.Stašelis ir vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 66:65. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė K.Ribikauskas ir padidino skirtumą iki dviejų. Paskutinė ataka priklausė Celsiui, tačiau kamuolį viduryje aikštė prarado A.Šukys ir D.Gudeliauskas užbaigė ataką metimu iš po krepšio – 69:65. Tai ir buvo paskutiniai rungtynių taškai ir į finalą žengė Jaunalietuvių sporto organizacija.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V. Mikuckis sakė – buvo puikios rungtynės, galbūt tikėjomės laimėti kiek lengviau, tačiau kova vyko taškas į tašką ir gale sužaidė mūsų lyderis Mantvydas Stašelis, kuris ir nulėmė pergalę. O finale matysim kai bus.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Tomas Miškinis (21, 31 naud. bal., 13 atk. kam., 6 išpr. pr.), Donatas Gudeliauskas (13, 10 naud. bal.), Modestas Riauka (12), Kernius Ribikauskas (10, 15 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Andrius Šukys (24, 21 naud. bal., 10 išpr. pr.), Julius Svirka (13, 17 naud. bal.), Vidas Raudonis (11) taškų

„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ po dramatiškos kovos pateko į pusfinalį (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:44 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pratęsė pergalių seriją iki 11-os (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:54 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija žengė pirmą žingsnį pusfinalio link (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 12:48 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo ir "Kauno Švaros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:23 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)