BK Centre ‒ 2 vs KMAIK (67:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 20 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą

2016 vasario 20 d., Šeštadienis, 16:34 val., peržiūros: 962

Vasario 20 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „BK Centre ‒ 2“ priemė svečius „KMAIK“. „KMAIK“ buvo iškovoję dešimt pergalių ir šešis kartus buvo pralaimėję. „BK Centre ‒ 2“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir trylika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 2:3 pirmavo „KMAIK“. Netrukus spurtą pradėjo „KMAIK“, kurie pelnė 10 taškų be atsako ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 2:12. Penktą minutę „BK Centre ‒ 2“ pradėjo spausti varžovus ir tai davė vaisių. Šeimiminkai pelnė 10 taškų be atsako, rezultatas tapo lygus o „KMAIK“ paprašė minutės pertraukėlės. Tuo metu buvo įpusėjusi septinta minutė. Po minutės pertraukėlės dar keturis taškus pelnė „BK Centre ‒ 2“ (16:12). Per likusį laiką „BK Centre ‒ 2“ įgijo šešių taškų pranašumą (20:14).

Antro kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „BK Centre ‒ 2“ (24:14). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 10 taškų (30:20), o minutės pertraukėlės paprašė „KMAIK“. Po jos G.Mockus pelnė septynis taškus iš eilės (30:27). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms penkių taškų pranašumą turėjo „BK Centre ‒ 2“ (35:30).

Prasidėjus trečiam kėliniui du taškus su varžovo pražanga pelnė „BK Centre ‒ 2“ (38:30). Jau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė „KMAIK“ (38:33). Ketvirtą minutę „KMAIK“ buvo priartėję prie varžovų iki vieno taško (38:37). Vėliau komandos žaidė lygiai, „taškas į tašką“. Tik paskutinę kėlinio minutę, po taiklaus tritaškio metimo, „KMAIK“ padidino persvarą iki keturių taškų. Baigiantis ketvirčiui „BK Centre ‒ 2“ sumažino varžovų persvarą per puse.

Ketvirto kėlinio pradžioje „BK Centre ‒ 2“ rinko taškus dvitaškiais, o „KMAIK“ pataikė du tolimus metimus (52:56). Vėliau komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė vienas taškas (63:64). Netrukus spurtą pradėjo „KMAIK“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (63:73). Devintą minutę svečių persvara sumažėjo iki šešių taškų (67:73), bet kėlinio pabaigoje baudos metimus užtikrintai metę „KMAIK“ padidino persvarą iki 14 taškų (67:81).

“KMAIK“ iškovojo vienuoliktą pergalę, o „BK Centre ‒ 2“ pralaimėjo keturioliktą kartą.

„KMAIK“ treneris P. Vyšniauskas: „Labai gerai šiandien žaidėme, kaip susirinkę penkiese. Galima sakyti, kad trečias rungtynes jau laimime penkiese. Tik šiek tiek neramu darosi, nes galime vieną kartą susirinkti keturiese. Jeigu rimtai, svarbu vyrai susiėmė. Pirmoje pusėje žaidė nelabai gerai. antroje pusėje sugebėjome įvykdyti sau iškeltus tikslus ir viskas baigėsi gerai.“ Paklaustas, kodėl varžovų spaudimas veikė gerai, bet antroje kėlinio pusėje komanda su juo susitvarkė, treneris atsakė: „Jų spaudimas buvo gal ne visai toks kokio reikėtų, bet sugebėjome svarbiausia nuo jų pabėgti.“

„BK Centre ‒ 2“ komandos treneė: „Šiandien šiek tiek trūko varžovų pražangų, nors susirinko penkiese, bet pražangų padarė nedaug.“ Paklaustas, kodėl iš pradžių spaudimas veikė, vėliau nelabai, trenerė atsakė: „Tiesiog varžovai geriau pajudėjo, kamuolys pas juos geriau pajudėjo ir tiek. Stipresni laimi.“

BK Centre ‒ 2: Dima Gostev – 23 tšk. (11 atk. kam.), Kiril Abramtsov – 13 tšk., Pavel Kirilenko – 12 tšk., Nikita Malahov – 11 tšk.

KMAIK: Gražvydas Mockus – 34 tšk. (8 išpr. praž.), Imantas Šturma – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Evaldas Basys – 11 tšk., Arnas Petrauskas – 10 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:45 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)