GZP vs Kautech (77:111)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 12 d., Penktadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ sutriuškino „GZP“ ekipą ir keliauja į finalą

2024 balandžio 12 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 126

Balandžio 12 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos „GZP“ (šeimininkai) ir "Kautech" (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio serijos rungtynių (pirmąjį susitikimą buvo laimėję "Kautech" krepšininkai). Šį vakarą ir vėl intrigos nebuvo "GZP" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio varžovams, tad "Kautech" ne tik pasiekė triuškinamą pergalę, bet ir tiesiausiu keliu keliauja į finalą. Susitikimas baigėsi rezultatu 77:111 (17:26, 13:30, 22:23, 25:32).

Nors pirmosios minutės buvo labai nerezultatyvios, bet netrukus išsijudino "Kautech" puolimas ir skirtumas ėmė augto. "GZP" nenorėjo lengvai paleisti varžovų, greitai pasinaudojo abiem pertraukėlėmis, bet veltui. Dar atrojo ketvirčio metu skirtumas pasiekė 20 taškų ribą, o nesulaikomai taškus rinkę "Kautech" po dviejų ketvirčių buvo priekyje rezultatu 30:56.

Antra pusė buvo jau tik formalumas, skirtumas dar kiek išaugo, bet tai jau nebeturėjo didelės reikšmės. Pasireikšti gavo visi "Kautech" žaidėjai, komanda nesunkiai perkopė 100 taškų ribą ir pasiekė pergalę labai simboliniu rezultatu 77:111.

Andrius Babelis

Kartu su triuškinama „GZP“ pergale krito ir visų laikų tritaškių rekordas (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“ (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:16 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kautech“ įrašė devintąjį iš eilės pralaimėjimą LSU-2 studentams. (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)