KM „Žalgiris“ 2 vs KM „Žalgiris“ (82:89)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą

2024 vasario 13 d., Antradienis, 21:48 val., peržiūros: 74

Vasario 13 d., antraadienį, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ 2 (4-6) ir KM „Žalgiris“ (2-9) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo KM „Žalgiris“ krepšininkai, kurie visiškai uždarė antrosios komandos puolimą ir laimėjo pirmą kėlinį 8:25.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių puolimas kiek atkuto ir jie artėjo iki 19:31. Visgi, vedini pakiliai žaidusio V. Sturono (per pirmą pusę pelniusio 22 taškus), KM „Žalgiris“ vėl tolo ir po dviejų kėlinių pirmavo 36:52.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė, pradėjo dominuoti KM „Žalgiris“ 2 ekipa, kuri daugiausia K. Labunsko ir N. Genio taiklių metimų dėka artėjo iki 65:68.

Lemiamame kėlinuke po M. Pauliukevičiaus tritaškio šeimininkų deficitas tirpo iki minimumo 73:74. Bet tada T.Bieliauskas smeigė du tolimus metimus ir svečiai jau pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 82:89 (8:25, 28:27, 29:16, 17:21).

Domas Spancerna

Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)