KM „Žalgiris“ 2 vs Lietuvos sporto universitetas 2 (97:95)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

I lygoje: KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo dramatiškai įveikė Lietuvos sporto universitetas 2

2024 kovo 05 d., Antradienis, 23:39 val., peržiūros: 88

Antradieni, kovo 5 diena, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko I lygos rungtynės tarp šeimininkų – KM „Žalgiris“ 2 bei svečių – Lietuvos sporto universitetas 2

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai. Tiek – KM „Žalgiris“ 2 , tiek Lietuvos sporto universitetas 2 gerai realizavo taškus žaidimo, to pasakoje rezultatas po pirmųjų dvidešimties minučių išliko konkurencingas: 42:40.

Antrojoje rungtynių pusėje, taip pat, nei viena komanda nenorėjo pasiduoti. Rezultatas svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę. Todėl viskas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kur po dviejų netaiklių Lietuvos sporto universitetas 2 metimų, greitą tritaškį sviedė J.Deikus, pasiuntęs komandas į pratęsimą.

Pratęsime iniciatyvą perėmė šeimininkai. Tačiau neilgam, svečiai vis alsavo KM „Žalgiris“ 2 į nugarą, kol U. Kondroto realizuotas tritaškis išlygino rezultatą. Paskutinę ataka priklausė KM „Žalgiris“ 2 bei M. Pauliukevičiui, kurio paskutinis mestas, pergalingas dvitaškis buvo taiklus.

Galutinis rungtynių rezultatas: 97:95 (19:15, 23:25, 17:17, 20:22, 18:16).

Sigitas Zaranka

KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)KM „Žalgiris“ 2 po įtemptos kovos įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (62:60) (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ įveikė rungtynių pabaigoje intrigą grąžinusius „Lietuvos sporto universitetą 2“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)I lygoje: dramatiška KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Kautech“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 22:33 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:18 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)