Kautech vs GZP (88:76)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“

2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 21:16 val., peržiūros: 92

Balandžio 7 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos „Kautech“ (šeimininkai) ir "GZP" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų pusfinalio rungtynių. Nors "GZP" pirmojo kėlinuko metu pasidžiaugė dviženkliu pranašumu, tačiau vėliau „Kautech“ perėmė iniciatyvą, nutolo ir galiausiai pasiekė tvirtą pergalę rezultatu 88:76 (22:29, 24:12, 31:16, 11:19).

Susitikimo pradžia buvo labai sėkminga svečiams, "GZP" žaidė labai rezultatyviai ir dar pirmojo kėlinuko metu nutolo per dviženklį atstumą. Tačiau „Kautech“ toks scenarijus netenkino ir dar antrame kėlinuke šeimininkų gynyba visiškai sukaustė "GZP". Skirtumas sparčiai mažėjo, o prasidedant ilgajai pertraukai jau „Kautech“ buvo priekyje rezultatu 46:41.

Antroje rungtynių dalyje „Kautech“ sužaidė puikią atkarpą, o skirtumas išaugo net iki 25 taškų. Nors ir esant dideliam skirtumui emocijos aikštelėje nerimo, žaidėjai kovėsi ir toliau dėl kiekvieno kamuolio, o "GZP" taškas po taško artėjo. Tačiau „Kautech“ laikėsi tvirtai, nors ir leido varžovams sumažinti atsilikimą, bet jų pergalę ir pranašumas atrodė pakankamai solidžiai 88:76.

Dovydas Nemeikša

„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „GZP“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Kautech“ sutriuškino „GZP“ ekipą ir keliauja į finalą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 22:26 val.)„Kautech“ įrašė devintąjį iš eilės pralaimėjimą LSU-2 studentams. (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:34 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)