VIČI BANZAI vs KAUNO ENERGIJA (49:83)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Kauno Energija lengvai susidorojo su Viči Banzai

2012 sausio 25 d., Trečiadienis, 21:21 val., peržiūros: 2146

2012 Sausio 25 dieną Kauno Švaros sporto salėje įmonių lygos Sporto Fėja pirmenybėse susitiko Viči Banzai (šeimininkai) ir Kauno Energija (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios šovę į priekį ir nepaleidę iniciatyvos iki pat rungtynių pabaigos rungtynes lengvai laimėjo Kauno Energija rezultatu 49:83 (6:20, 11:12, 10:25, 22:26).

Rungtynės prasidėjo geresniu Energijos žaidimu ir jie išsiveržė į priekį 4:6. Energija uždarė Viči ekipą gynyboje 6 minutes ir laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo persvarą 4:17. Iki ketvirčio pabaigos komandos apsikeitė dviem sėkmingomis atakomis ir po pirmojo kėlinio 6:20 priekyje Kauno Energija.

Antras kėlinys prasidėjo jau taškas į tašką ir sužaidus 4 minutes 13:27. Tritaškį pataikius D.Čereškai skirtumas išaugo iki 17 taškų. Ketvirčio pabaigą 4:2 laimėjo Viči ir po dviejų ketvirčių 17:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo rezultatyviai ir skirtumas išliko stabilus, neaugo nė vienos komandos naudai – 23:40. Vėliau sekė galingas Energijos spurtas 12:0 ir skirtumas staiga išaugo jau iki 23:52. Po tokio nokdauno Viči pelnė 4 taškus, Energija atsakė 5 ir po trijų kėlinių 27:57.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 8:6. Dar vienas Viči spurtas 8:4 ir skirtumas aptirpo iki 24 taškų – 43:67. Kėlinio pabaigą 6:16 laimėjo Kauno Energija ir galutinis rungtynių rezultatas – 49:83.

Po rungtynių svečių treneris S.Buknys teigė – Šiandien maždaug viskas sekėsi ir tritaškiai pakrito ir apsigynėm, tik kad vienas blogumas, kad traumų daug, taip tai viskas normaliai.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose pasirodė – Tadas V.spenderis (16, 11 atk. kam., 7 išpr.pr.), Tadas V.sylius (10), Aidas Veverskis (7) taškai.

Svečiams daugiausia taškų pelnė – Deivydas Čereška (28, 7 išpr. pr.), Karolis Zoluba (19, 32 naud. bal., 18 atk. kam., 7 rez. perd.), Rimantas Kišonas (17), Nerijus Jankauskas (10, 13 atk. kam.) taškų.

"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Kauno grūdai-2" sutriuškino "Viči banzai" ekipą (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Vijora" gana lengvai įveikė "Viči banzai" komandą (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 20:11 val.)Intriguojančiame mače "Kauno Energija" įrodė savo pranašumą prieš "Viči Banzai" (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Kauno energija" nugalėjo "Omegos" ekipą (2011 gruodžio 23 d., penktadienis, 23:19 val.)"Kamesta & Freolitus" neturėjo vargo su "Viči Banzai" (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:36 val.)"Kauno energija" iškovojo pergalę išvykoje (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:08 val.)"Lietuvos Dujos" sutrypė "Viči Banzai" ekipą (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "No magic Europe" komandą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Kauno Energijos" šešetukas neatsilaikė prieš "Celsio" armiją (2011 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:44 val.)