Kauno švara vs Lietuvos sporto universitetas 2 (102:65)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 06 d., Antradienis, 19:08 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa

2024 vasario 06 d., Antradienis, 20:20 val., peržiūros: 91

Vasario 6 d., antradienį, Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kauno švara“ (7-1) ir „Lietuvos sporto universitetas 2“ (0-9) ekipų.

Pirmajame kėlinuke spindėjo „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipos žaidėjas U.Kondrotas, pataikęs tris tolimus metimus, atlikęs dėjimą, o tai leido svečiams po pirmo kėlinio būti priekyje 18:20.

Antrajame kėlinyje po trijų tolimų metimų „Kauno švara“ išsiveržė į priekį 31:25. Bet tada du tritaškius iš eilės pataikė A.Krygeris taip lyginęs rungtynių rezultatą. Kėlinys baigėsi J. Tumpos tolimu metimu paskutinę kėlinio sekundę, po kurio „Kauno švara“ pirmavo 40:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais šeimininkų ekipos tolimais metimais, po kurių „Kauno švara“ jau pirmavo dviženkle persvara 57:44. Vėliau dar kelis tolimus šūvius pridejo ir D.Strimilas, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 75:58.

Ketvirtame kėlinyje po kelių greitų atakų šeimininkai dar labiau tolo ir įpusėjus kėliniui pirmavo 87:63. Vėliau „Kauno švara“ laimėjo atkarpą 15:2, o rungtynės baigėsi esant rezultatu 102:65 (18:20, 22:19, 35:19, 27:7).

Kajus Lapienis

„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)„Kauno švara“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Reunion“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 22:08 val.)Visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ įveikė rungtynių pabaigoje intrigą grąžinusius „Lietuvos sporto universitetą 2“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)I lygoje: KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo dramatiškai įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 23:39 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ 2 po įtemptos kovos įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (62:60) (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)A. Gedminas sumetė 11 tritaškių, o „Kautech“ paliko „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)