Reunion vs Kautech (86:79)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2024 gegužės 10 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

I lygoje taurę į viršų kėlė J. Mačiulio vedama „Reunion“.

2024 gegužės 10 d., Penktadienis, 23:06 val., peržiūros: 176

Penktadienį, gegužės 10 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko I lygos dydysis finalas tarp „Kautech“ ir „Reunion“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje greitai persvarą susikrovė „Reunion“, bet po minutės pertraukėlės „Kautech“ greit lygino. Vis gi, J. Mačiulio vedami „Reunion“ lengvai rinko taškus ir po pirmojo kėlinio solidžiai pirmavo. Antrajame kėlinyje „Reunion“ nestojo, greit bėgdavo į puolimą ir tai virsdavo į lengvus taškus. Vienu metu jie pirmavo jau 20 taškų skirtumų ir „Kautech“ turėjo sukti galvas kaip apsiginti. Po pirmosios pusės solidų pranašumą išsaugojo „Reunion“ – 49:35.

Antroje pusėje vaizdas iš tiesų pasikeitė ir aikštelėje pradėjo dominuoti „Kautech“ krepšininkai. Skirtumas tirpo iki 7 taškų ir prieš lemiamą kėlinį intrgų aikštėje netrūko. Paskutiniame kėlinyje „Kautech“ spaudė varžovus, bet patirtis neleido „Reunion“ klysti ir jie laikė dviženklį pranašumą. Paskutinė „Kautech“ išsigelbėjimo viltis buvo specifinių varžovų baudavimas, bet jų pačių metimai nesukrito ir „Reunion“ tapo I lygos čempionais rezultatu 86:79 (30:19, 19:16, 12:19, 25:25).

Finalo MVP buvo išrinktas naudingiausias nugalėtojų žaidėjas Jonas Mačiulis, kuris finale surinko 26 ir 44 naudingumo balus.

Trigubą dublį surinkusio J. Mačiulio vedama „Reunion“ išvargo pergalę prieš LSU studentus. (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:18 val.)I lygoje: dramatiška KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Kautech“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 22:33 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)„Kauno švara“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Reunion“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 22:08 val.)Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „GZP“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:34 val.)