Sportija vs SK „Mattas“ ‒ 2 (38:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1000

Kovo 25-ąją dieną, trečiadienį, „Atžalyno“ mokykloje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės A pogrupio mūšis tarp namuose žaidusios „Sportijos“ ekipos ir svečių vaidmenyje buvusių SK „Mattas – 2“ krepšininkų.

Susitikimo starte „Sportija“ skėlė varžovams antausį, per 3 minutes surinko 7 taškus be atsako ir atitrūko į priekį. Vis dėlto vėliau aikštelės šeimininkų puolimas nutilo iki pat ketvirčio pabaigos ir paskutinės 7 minutės „Sportijai“ buvo bevaisės. Tuo tarpu po 3,5 minutės savo taškų sąskaitą atidarę SK „Mattas – 2“ krepšininkai, po truputį apšilo kojas ir draskė varžovų gynybą. Priešininkų tylos minutes svečiai pavertė 22 taškais ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 7:22.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos kurį laiką panašiu tempu rinkosi taškus ir skirtumas svyravo neženkliai. Visgi dar pirmoje ketvirčio dalyje SK „Mattas – 2“ suaktyvėjo ir pakankamai dažnai „Sportija“ stabdė varžovus pražangomis. 8 iš 11 baudų metimų pataikę svečiai antroje ketvirčio pusėje toliau krovėsi pranašumą, paskutinę pirmosios dvikovos pusę laimėjo 2:12 ir įpusėjus mačui ekipas skyrė jau 23 taškai – 16:39.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė keliais taikliais metimais, bet netrukus SK „Mattas – 2“ vėl ėmėsi ryžtingesnių veiksmų. Per kelias minutes A.Dervinsko kariauna surinko 9 taškus iš eilės ir antroje ketvirčio pusėje padidino atotrūkį iki 29 taškų (20:49). Kėlinio tiesiojoje „Sportija“ nutraukė taškų badą ir šiek tiek padidino savo taškų kraitį, tačiau per likusį laiką svečių ekipa dar šiek tiek padidino turimą pranašumą ir prieš paskutinę susitikimo dalį intrigos beveik neliko – 23:54.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Galbūt dėl to, kad rezultato skirtumas jau nekėlė jokių abejonių dėl rungtynių nugalėtojų, o galbūt ir dėl to, kad kovingieji „Sportijos“ krepšininkai tiesiog toliau mėgavosi žaidimu. Šis ketvirtis buvo rezultatyviausias „Sportijai“, tačiau SK „Mattas – 2“ laimėjo ir jį (15:20). Nuaidėjus finaliniams švilpukui A.Dervinskas ir kompanija džiaugėsi pergale rezultatu 38:74.

Aurimas Dervinskas (SK „Mattas – 2“):

„Pirmos rungtynėse pavasario „Sportturas“ taurėje. Gerai prasibėgom. Su visa pagarba varžovams, jie nebuvo patys stipriausi. Tai pirmoms rungtynėms mums labai naudingas varžovas, kad apsitrintume aikštelėje tarpusavyje su komandos draugais.“

Andrius Mačiulis („Sportija“):

„Priešininkai yra daug stipresni ir tai atspindi rezultatas. Tikiuosi, kai žaisim sekančias rungtynes, vieno iš šiandien buvusių teisėjų nebus. Ne pirmas rungtynes nesamones švilpia.“

SK „Mattas – 2“ gretose smaginosi Š.Kenstavičius (13 tšk., 5 per. k., 5 išpr. pr.), A.Dervinskas (13 tšk.), J.Jančiukas (10 tšk.), A.Zasas (10 tšk., 5 išpr. pr.), S.Binevičius (9 tšk., 12 atk. k., 6 bl.), Ž.Kaminskas (6 tšk., 6 atk. k.) ir V.Vainauskas (6 tšk., 8 rez. p.).

„Sportijos“ komandoje išsiskyrė L.Luižys (11 tšk., 14 atk. k.), Š.Žemgulis (11 tšk., 10 atk. k.), R.Jomantas (10 tšk., 7 atk. k.) ir A.Mačiulis (6 tšk., 8 atk. k.).

SK „Mattas – 2“ krepšininkams tai buvo startas pavasario „Sportturas“ taurėje (1-0). „Sportija“ savo sąskaitoje turi po pergalę bei pralaimėjimą (1-1).

SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 20:13 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.)Pirmoji „Sportijos“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.) BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)