GB UNITED vs JMI & FLORVITA (55:69)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 09 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

Tik gerai sužaistas ketvirtasis kėlinys, leido "JMI & Florvitai" išsivežti namo pergalę.

2009 kovo 09 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 4058

Šiandien (kovo 9d.) Babtuose įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "GB United" išbandė jėgas su "JMI & Florvita" ekipa. Visų rungtynių metu vyko nors ir nerezultatyvi, tačiau atkakli, "taškas į tašką" kova ir prieš paskutinįjį ketvirtį komandas skyrė tik 3 taškai (51:54). Tačiau lemiamai rungtynių atkarpai daugiau jėgų išsaugoję svečiai, sugebėjo perimti iniciatyvą ir laimėję šį kėlinį rezultatu 4:15, užtikrintai laimėjo ir šią dvikovą. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė jų pergalę 14 taškų skirtumu – 55:69.

Jau pirmasis šių rungtynių kėlinys puikiausiai atspindėjo tolimesnę žaidimo eigą. Didžiausia persvarą, kurią buvo įgijusi bet kuri komanda buvo tik 3 taškai. Pirmaujanti ekipa keitėsi 5 kartus ir visą laiką skirtumas tarp jų svyravo ties 1-2 taškais.Po šio kėlinio minimaliu skirtumu – 17:16 pirmavo šeimininkų ekipa.

Nors antrasis kėlinys ir buvo šiek tiek rezultatyvesnis, tačiau vis tiek neatnešė jokio aiškumo į šias rungtynes. Pirmaujanti komanda keitėsi net 9 kartus ir skirtumas tik dukart pasiekė 4 taškų riba. Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidę svečiai (atkarpa 2:6), išėjo ilsėtis į ilgąją pertrauką, turėdami 4 taškų pranašumą – 32:36.

Trečiasis ketvirtis atrodė tarsi pasikartojęs pirmasis, tik abi komandos pelnė 2 taškais daugiau nei pirmajame, Sėkmingą vienos komandos atką, keitė toks pat sėkmingas kitos ekipos išpuolis ir nei viena iš komandų nesugebėjo bent dalinai perimti iniciatyvos į savo rankas. Svečių ekipos pranašumas prieš ketvirtąjį dvikovos ketvirtį sumažėjo tik vienu tašku. 51:54.

Vis dėl to, lemiamas šių rungtynių ketvirtis atsakėė į visus klausimus. Svečių ekipa kėlinį pradėjo daug aktyviau ir netruko visiškai perimti žaidimo kontrolę, viso kėlinio metu žaisdami tikrai laisvai, tačiau tuo pačiu ir efektyviai. Sutriuškinę varžovus šiame kėlinyje (4:15),"JMI & Florvita" krepšininkai pelnytai laimėjo šią dvikovą. 55:69.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris sakė,kad jo ekipa turi tikrai daugiau potencialo ir galėtų užimti grupėje bent jau antrąją vietą (šiuo metu jie žengia treti). Strategas palygino komandos žaidimą viso sezono metu ir šiose rungtynėse, teigdamas, kad kaip visada, jie pradeda tikrai žaisti tik rungtynių/ sezono pabaigoje, nors kartais ir pritrūksta laiko,tačiau šįkart viskas pavyko ir treneris buvo patenkintas savo komandos krepšininkais.

"GB United" ekipos kapitonas, kalbintas po rungtynių, apgailestavo,kad visas rungtynes taip puikiai žaidus ir neleidus varžovams atrasti savo žaidimo, paskutiniajame ketvirtyje tiesiog pritrūko jėgų ir teko pripažinti oponentų pranašumą. Kaip vieną iš pagrindinių pralaimėjimo priežasčių treneris paminėjo komandos netektis – šiose rungtynėse nežaidė, nei komandos lyderis V.Kasperaitis, nei pagrindis komandos "centras" todėl krepšininkams tikrai buvo sunku kovoti ir po savo, ir po varžovų krepšiais.

"JMI & Florvita"ekipoje neabejotinai išsiskyrė V.Masiulis, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 17 kamuolių ir 6 kartus privertęs prasižengti varžovus. Jam puikiai talkino R.Zaveckas, pelnęs 15 taškų (tritaškiai 5/8).14 taškų pridėjo R.Krasnickas.

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausias buvo 23 taškus surinkęs G.Kazlauskas, taip pat atkovojęs 8 kamuolius ir 7 kartus privertęs prasižengti varžovus. 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių – T.Lincevičiaus sąskaitoje.

Dramatiškose rungtynėse "Kautra" iškovojo pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Naftelf -Nowaco" sutriuškino "JMI - Florvita" ekipą (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:12 val.)Sėkmingai sužaista rungtynių pabaiga "Omega" ekipai lėmė pergalę (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)"KER & Lyragra" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 21:51 val.)Sunkiai pasiekta "Ekodora & MC Trans" komandos pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:39 val.)"KK Policija" gana nesunkiai įveikė "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:11 val.)"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nesunkiai įveikė "GB United" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:13 val.)