Lietuvos sporto universitetas vs Lietuvos sporto universitetas 2 (65:60)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

I-oje lygoje atkaklus LSU komandų derbis

2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 23:44 val., peržiūros: 229

2023 m. lapkričio 22 d. 21:30 h. Lietuvos sporto universitete susitiko dvi šio universiteto rinktinės.

Rungtynių intensyvumas buvo juntamas, o galutinis rezultatas buvo LSU 65:60 LSU2, todėl nuo pradžios iki pabaigos vyko atkakli kova.

Pirmasis ketvirtis davė toną – abi komandos rungtyniavo krepšys į krepšį, todėl rezultatas buvo lygus – 16:16. Tačiau antrajame ketvirtyje LSU pavyko įgyti nedidelę persvarą (22:12) ir pademonstruoti savo puolimo meistriškumą. Trečiajame ketvirtyje "LSU2" ryžtingai grįžo į rungtynes ir persvėrė rezultatą savo naudai 15:13, taip sukurdama prielaidas nervingam paskutiniam ketvirčiui. Tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje, esant visai minimaliam 2 taškų skirtumui, po LSU 15 nr. D. Valavičiaus tolimo tritaškio rungtynių pabaiga tapo aiški.

Pagrindiniai žaidėjų pasirodymai:

Martas Varanius (LSU, Nr. 10): Varanius aikštėje demonstravo išskirtinę lyderystę ir sužaidė įspūdingas 36 minutes ir 36 sekundes. Pažymėtinas jo taiklus metimas, ypač iš už lanko (4/12, 33,3 %), kuris svariai prisidėjo prie LSU puolimo strategijos. Varanius taip pat pademonstravo savo universalumą – 3 perimti kamuoliai ir 4 atkovoti kamuoliai, bei įspūdingi 11 rezultatyvių perdavimų jo sąskaitoje, kas reiškia, jog Martas surinko dvigubą dublį šiose rungtynėse prieš LSU2 komanda.

Liucijus Biekša (LSU, Nr. 50): Biekšos pasirodymas buvo labai svarbus LSU sėkmei – jis aikštėje praleido 34 minutes ir 14 sekundžių. Dėl subalansuotų taškų (4/10, 40 %) ir dominavimo atkovojant kamuolius (9 atkovoti kamuoliai) jis tapo svarbiu žaidėju tiek puolime, tiek gynyboje.

Modestas Jasinauskas (LSU2, Nr. 30): Modestas Jasinauskas (Modestas Jasinauskas, LSU2) žaidė 30 minučių ir 14 sekundžių. Nepaisant to, kad susidūrė su įtempta gynyba, jis pademonstravo savo gebėjimą pelnyti taškus – 7 atkovoti kamuoliai ir 4 tritaškiai. Jasinauskas taip pat prisidėjo prie gynybos – 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai.

Ovidijus Savickas (LSU2, Nr. 49): Savickas aikštelėje demonstravo efektyvumą – žaidė 29 minutes ir 15 sekundžių. Dėl taiklaus metimo (42,9 %) ir ryškaus atkovotų kamuolių kiekio (9 atkovoti kamuoliai) jis buvo vertingas LSU2 komandai.

8 taškai

Pirmąją pergalę I lygoje iškovojo LSU 2 studentai. (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 23:00 val.)1 lygoje LSU studentai neprilygo „GZP“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 23:00 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)I lygoje: KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo dramatiškai įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 23:39 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „LSU 2“ komandą. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:01 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs E.Makskvytis padėjo LSU-1 lengvai susitvarkyti su LSU-2 (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)