Restauratoriai & Hausa vs DNC Eoltas & ISL Santermita (75:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Restauratoriai & Hausa eliminavo DNC Eoltas & ISL Santermita

2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1240

2015 balandžio 19 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių, Atkrintamose rungtynėse, ketvirtfinalio lemiamame mače, Kauno energijos sporto salėje susitiko Restauratoriai & Hausa (šeimininkai) ir DNC Eoltas & ISL Santermita (svečiai). Rungtynes nesunkiai laimėjo šešiese susirinkę šeimininkai rezultatu – 75:65.

Pirmasis kėlinys prasidėjo geru svečių žaidimu, tačiau labai prastu abiejų komandų pataikymu – 2:8. Tada sekė šeimininkų spurtas 10:0 ir jie išsiveržė į priekį – 12:8. Du taškus su pražanga pelnė Edgaras Zaidelis ir sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė Restauratoriai & Hausa ir po pirmo kėlinio – 17:13.

Antrą kėlinį galingai pradėjo šeimininkai ir laimėjo atkarpą 8:0 po kurios jie buvo priekyje – 25:13. Vieną baudos metimą pataikė Paulius Valentukonis, o po jo dar šeimininkai pridėjo 11 taškų be atsako – 36:14. Dešimt taškų be atsako surinko DNC Eoltas & ISL Santermita ir skirtumas aptirpo – 36:24. Iki kėlinio pabaigos skirtumas dar labiau sumažėjo ir po dviejų kėlinių – 40:31.

Trečią kėlinį labai galingai sužaidė šėimininkai ,kurie patys pelnė 17 taškų, o svečiams leido įmesti vos 8 ir po trijų kėlinių pirmavo – 57:39.

Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:11 ir skirtumas ištirpo iki 7 taškų, tačiau tai buvo viskas ką pavyko padaryti DNC Eoltas & ISL Santermita komandai, Restauratoriai & Hausa užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę rezultatu – 75:65.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A. Milkius paklaustas kas nulėmė pergalę sakė – pergalę nulėmė noras ir kova už visus mūsų traumuotus žaidėjus ir komanda parodė, kad lemiamu momentu, net šešiese gali „ištraukti“ rungtynes. Paklaustas kodėl buvo toks prastas pataikymas, atsakė paprastai – „užpuolė traumos ir nesitreniruojam dabar“.

Pralaimėjusių treneris E.Sliežauskas sakė – rungtynės nenusisekė, sveikinam varžovus, kurie puikiai kovo ir pelnytai laimėjo. Norim palinkėti sėkmės pusfinalyje.

„Restauratoriai & Hausa“: Jonas Snudaitis – 34 tšk. (11 išpr. praž., 34 naud. bal.), Edgaras Kajalavičius – 17 tšk., Karolis Čepanonis – 9 tšk.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“: Karolis Meiliūnas – 27 tšk. (9 rezult. perd., 10 išpr. praž., 38 naud. bal.), Giedrius Bartkus – 10 tšk., Paulius Valentukonis – 9 tšk.

Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)"Restauratoriai & Hausa" be didesnio vargo šventė pergalę prieš "Sweco" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Chemcentras“ lyderio Roko Misevičiaus keturgubas dublis ir pergalė prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2015 vasario 17 d., antradienis, 00:08 val.)Atkaklios dvikovos atomazgoje ‒ „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išvargta pergalė (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:56 val.)