DUMBLAS vs KĖDAINIAI (88:94)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Kėdainiai" įveikė penkiese žaidusius "Dumblo" komandos krepšininkus

2013 vasario 11 d., Pirmadienis, 01:20 val., peržiūros: 1995

Sekmadienį, Vasario 10 dieną, Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp „Dumblo“ (šeimininkai) ir „Kėdainių“ (svečiai) ekipų. Tik penkiese šiose rungtynėse susirinkę šeimininkai rungtynių pabaigoje dar ir prarado vieną žaidėją dėl pražangų limito, taigi rungtynes turėjo pabaigti keturiese. Tačiau daug įtakos rungtynių rezultatui, tai neturėjo, nes svečiai jau turėjo pakankamai saugų pranašumą, beje šeimininkai žaisdami keturiese dar sugebėjo jį sušvelninti. Taigi pergalę iškovojo „Kėdainiai“. Rungtynių rezultatas – 88:94 (17:22, 23:20, 28:31, 20:21).

Pirmą ketvirtį šeimininkai pradėjo penkiais taškais iš eilės. Tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir svečiai, taip rezultatas tapo lygus. Po to šeimininkai pelnė dar kelis taškus ir vėl laikė persvarą savo pusėje, tačiau svečiai netrukus pataikė tris tolimus metimus leidusius jiems persverti rezultatą savo naudai. O kėlinio pabaigoje dar vienas jų spurtas 0:5 leido jiems įgyti ir penkių taškų pranašumą. Šeimininkams šiame kėlinuke L.Steikūnas pelnė dešimt iš septyniolikos taškų, o svečiams T.Lukoševičius pridėjo vienuolika. Rezultatas po kėlinio – 17:22.

Antrą kėlinuką svečiai pradėjo spurtu 0:10 ir taip įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Daugiausia prie šio spurto prisidėjo tas pats T.Lukoševičius pelnęs penkis taškus. Vėliau šeimininkai kiek sumažino skirtumą, o kėlinio pabaigoje surengtas spurtas 13:2, leido jiems sumažinti skirtumą ir iki dviejų taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 40:42.

Trečią kėlinuką komandos pradėjo lygia ir atkaklia kova. Šeimininkai buvo sugebėję perimti iniciatyvą į savo rankas ir kurį laiką pirmavo dviejų taškų skirtumu, tačiau svečiai neturkus surengė spurtą 0:9 ir patys įgijo septynių taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis. Šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą dviem taškais. Rezultatas po trijų kėlinių – 68:73.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai surengė dar vieną spurtą 2:10 ir turėjo jau dviženklį pranašumą. Jis leido jiems žaisti ramiai ir užtikrintai bei siekti pergalės. Ir nors šeimininkai ir sumažino skirtumą likę žaisti keturiese, tačiau svečiai vis tiek iškovojo pergalę. Rezultatas po keturių kėlinių – 88:94.

Šeimininkų komandos treneris S. Steikūnas sakė: „Man kantrybė jau prie pabaigos. Tikriausiai reikės surinkti komandą prie alaus ir nutarti ar mes sportuojam toliau ar ne, nes dabar paskutinę minutę išaiškėja, kad vienas serga, o keturi nežinia kur. O šiaip varžovai šiandien gerai pataikė, taip pat mūsų gynybą buvo tokia nelabai, nes praleidom virš devyniasdešimt taškų.“

Svečių komandos treneris K.Zinkus sakė: „Šiandien laimėjo stipresni.“

"Dumblas" - Lukas Steikūnas 38 taškai ( 49 naud. balai, 17 atkovotų kamuolių, 6 išprovokuotos pražangos), Deimantas Baltrušis 23 taškai (10 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų), Paulius Žekonis 12 atškų.

"Kėdainiai" - Mindaugas Dilys 25 taškai (12 atkovotų kamuolių, 5 rez. perdavimai), Tadas Lukoševičius 22 taškai, Laurynas Valuckas 19 taškų.

Antroje rungtynių dalyje BC "Grizliai" nepaliko jokių vilčių penkiese žaidusiems "Dumblo" krepšininkams (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Šešiese susirinkę "Kėdainiai" įveikė gausias "Dumblo" gretas (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:44 val.)"Kėdainiai" lengvai susidorojo su "Krepšininkas.net" (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Grizliai" nesunkiai susidorojo su "Dumblo" ekipa (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 18:59 val.)Penkiese likę "Dumblo" krepšininkai neatsilaikė prieš SK "Neveronys" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:44 val.)"Kėdainiai" sutriuškino dar vieną komandą (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 19:42 val.)Kėdainiai neturėjo jokių šansų prieš Kaišiadoris (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:35 val.)"Kėdainiams" nepavyko pasipriešinti "Grizliams" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:15 val.)"Kaišiadorys" neišnaudojo puikaus šanso laimėti (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Kėdainiai" itin nervingose rungtynėse nepasigailėjo įsiutusių "Ragų" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:31 val.)