DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs SABONIO KC ADMIN (53:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą

2012 lapkričio 20 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 2623

Pirmadienį, lapkričio 19 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Detas H & Freolitus – Doremus" (šeimininkai) ir "Sabonio KC Admin" (svečiai) ekipos.Nuo pat pirmųjų minučių šeimininakams sunkai sekėsi stabdyti svečių penketuką. Kiekvienam kėlinyje svečiai didino persvarą ir iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu - 53:73.

Rungtynėms prasidėjus svečiai sužaidę porą greitų atakų įsiveržė į priekį ( 4:8), tačiau šeiminkams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo. Likus žaisti tris minutes penketukas atstatė turėtą pranašumą, bet paskutinę ataką "Detas H & Freolitus – Doremus" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki trijų taškų. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 9:12.

Antrajame kėlinyje didžiąją dalį kėlinio tarp ekipų svyravo 5 taškų pranašumas. Šeiminkams po taiklaus tolimo metimo pavyko sumažinti iki dviejų, tačiau I.Birbalo dėka "Sabonio KC Admin" ekipai pavyko padidinti persvarą iki 8 taškų ( 22:30). Likus žaisti tris minutes, po šeimininkų pertraukėlės, "Detas H & Freolitus – Doremus" komandai pavyko tik dviems taškais sumažinti skirtumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 26:32.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai bandydavo spurtuoti ir prisyvti varžovus,bet tik, kai svečiai pajausdavo, kad jiems lipama ant kulnų iškart atsakydavo porą taiklių atakų ir tarp ekipų būdavo saugos pranašumas.Kėlinukui besibaigiant "Sabonio KC Admin" ekipai pavyko padidinti pranašumą iki 9 taškų. Rezultatas – 41:50.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai spurtavo 7: atkarpą ir persvarą išaugo iki dviženklio pranašumo ( 41:57). Šeimininkai bandė atsitiesti ir pavyko pamažinti skirtumą iki 11 taškų, tačiau svečiai sugebėjo laimėti atkarpą 8:2 ir vėl komandas skyrė 17 taškų pranašumas. Šeimininkai dar bandė spausti varžovus po visą aikštelę, tačiau tai naudos davė mažai, nes besibaigiant rungtynėms taikliais baudos metimais svečiai pranašumą padidino iki 20 taškų ir šventė nesunkią pergalę rezultatu – 53:73.

Po laimėtų rungtynių "Sabonio KC Admin" komandos žaidėjas, G.Kruglevičius, kalbėjo:" Šiandien labai gerai sužaidė mūsų devintasis numeris, daug kamuolių perėmė.Taip, pat R.Bardauskas gerą žaidimą pademonstravo. Žaidėme komandinį žaidimą. Dėkoju priešininkams už geras varžybas."

Po pralaimėtų rungtynių " Detas H & Freolitus – Doremus" treneris, R.Dailidė, teigė:" Labai trūksta įžaidėjo. Nėra įžaidėjo – nėra žaidimo."

"Detas H & Freolitus – Doremus": P.Žukauskas ( 15 tšk.), R.Kybartas ( 12 tšk.), V.Dailidė ( 10 tšk.)

"Sabonio KC Admin": I.Birbalas ( 21 tšk., 14 atk.kam.), R.Bardauskas ( 18 tšk., 8 išpr.praž.), G.Kruglevičius ( 16 tšk.)

Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Sunkiai įsibėgėję "Sabonio KC Admin" įveikė "Omegos" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:32 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Detas H & Freolitus - Doremus“ ekipą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:06 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" neturėjo vargo su "Detas H & Freolitus - Doremus" (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 00:00 val.)„Sabonio KC Admin“ namuose įveikė „Rapala“ ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Ketvirtąjame kėlinyje nutolę Lietuvos Dujos palaužė Detas H & Freolitus - Doremus (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 00:37 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Sabonio KC Admin" šventė įtikinamą pergalę (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)"Sabonio KC Admin" nesustabdė ir "Baubilas" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:21 val.)