Lietuvos sporto universitetas vs KM „Žalgiris“ 2 (85:89)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą

2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 23:07 val., peržiūros: 164

Sausio 17 d., trečiadienį, LSU sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Lietuvos sporto universitetas“ (1-5) ir KM „Žalgiris“ 2 (3-5) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos sporto universitetas“ krepšininkai, kurie po B. Balčiūno tritaškio įgijo dviženklę persvarą 18:7. Bet tada du tolimus metimus pataikė M.Mačiulaitis, o KM „Žalgiris“ 2 artėjo. Po pirmo kėlinio 23:19.

Antrajame kėlinyje po D. Valavičiaus tritaškio šeimininkai vėl kiek nutolo – 33:25. Visgi, antroje kėlinio pusėje geriau sužaidė svečiai, kurie dėka tolimų metimų persvėrė rungtynių svarstykles ir įpusėjus susitikimui pirmavo minimaliu pranašumu 39:40.

Trečiajame kėlinyje šeimininkus į priekį patraukė B.Balčiūnas, po kurio metimų „Lietuvos sporto universitetas“ vėl tolo iki 53:46. Bet KM „Žalgiris“ 2 toliau varžovų nepaleido ir po K. Pavalkio 2+1 taškų artėjo iki 57:54.

Lemiame kėlinyje po M. Pauliukevičiaus tritaškio greitoje atakoje jaunieji žalgiriečiai persvėrė rungtynių rezultatą 66:68. Toliau rungtynės klostėsi taškas į tašką, o B.Balčiūnas sumetęs abi baudas pasiuntė ekipas žaisti pratęsimo.

Pratęsime šviežiau atrodė jaunieji žalgiriečiai, kurie ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 85:89 (23:19, 16:21, 18:14, 17:20, 11:15).

Martynas Mačiulaitis

I lygoje: KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo dramatiškai įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 23:39 val.)KM „Žalgiris“ 2 po įtemptos kovos įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (62:60) (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)