KAUNO NTI-PN vs TRIOBET (92:95)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 27 d., Pirmadienis, 18:00 val. @ Technikos g.12, Kaunas

"Triobet" šventė dar vieną pergalę

2012 vasario 28 d., Antradienis, 00:11 val., peržiūros: 3301

Pirmadienį (02.27), Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi M „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos „Kauno NTI – PN“ (šeimininkai) ir „Triobet“ (svečiai) ekipos. Visą rungtynių laiką pirmavę, tačiau prastai sužaidę ketvirtą kėlinį svečiai šventė sunkią pergalę. Tai jau buvo antrosios šių komandų rungtynės, prieš tai „Triobet“ taip pat laimėjo 3 taškų skirtumu. Rungtynių rezultatas – 92:95 (18:32, 18:14, 28:30, 28:19).

Pirmą kėlinį svečiai pradėjo A. Buksnio dvitaškiu ir P. Mickūno tritaškiu. Tai padėjo jiems įgyti pranašumą jau nuo pat pradžios, tačiau ne ilgai trukus šeimininkai, P. Imbraso ir A. Atkočaičio pastangomis, pelnė 4 taškus be atsako ir skirtumą sumažino. Kurį laiką vyko apylygė kova, tačiau kėliniui įpusėjus svečiai pradėjo neįtikėtinai taikliai pataikyti tritaškius, šiame ketvirtyje P.Mickūnas pataikė du tolimus metimus, D.Jasiulionis pridėjo keturis, o M.Čipas vieną. Tai padėjo svečiams susikrauti dviženklį pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 18:32.

Antrą ketvirtį kur kas geriau ir užtikrinčiau pradėjo šeimininkai. Po agresyvaus žaidimo puolime, kėlinio pradžioje jie metė net 8 baudų metimus, deja tikslą pasiekė tik 5. Tačiau tai leido jiems spurtuoti 9:0 ir sumažinti skirtumą. Bet tada M.Čipas smeigė dar vieną tritaškį metimą ir vėl padidino skirtumą, šį kartą iki 8 taškų. Tada šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi P.Imbrasas ir A.Atkočaitis kartu pelnę 7 taškus, o po taiklių R. Imbraso baudų metimų skirtumas sumažėjo iki trijų. Kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai ir vėl padidino savo pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 36:46.

Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė lygiai. Jos keitėsi tiksliomis atakomis. Tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai sužaidė atkarpą 11:3 ir vėl sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Bet tada svečių komandos lyderiai D.Jasiulionis ir P.Mickūnas pelnė po du taškus, o M.Čipas pridėjo tritaškį ir taip jie susigražino dviženklį pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiams pavyko dar šiek tiek atitolti. Rezultatas po ketvirčio – 64:76.

Lemiamą ketvirtį komandos vėl pradėjo žaisdamos lygiai. Tačiau tai buvo naudingiau svečiams, kadangi jie turėjo pranašumą savo pusėje. Kėliniui įpusėjus P.Imbrasas pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Likus žaisti mažiau nei minutei šeimininkai ėmė bauduoti savo varžovus, tačiau jie pataikydavo tik po vieną baudą, o šeimininkai surengdavo greitas, tikslias atakas. Taip jiems pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Jie dar turėjo šansą, kai R.Imbrasas buvo subauduotas ties tritaškio liniją ir turėjo galimybę pataikyti tris baudos metimus, tačiau tik vienas buvo taiklus. Svečiai sumetė dar dvi baudas ir skirtumas vėl buvo 6 taškai, tačiau aidint sirenai A.Šiškevičius pataikė tritaškį ir sumažino

"Kauno NTI – PN" į priekį vedė Rokas Imbrasas 27 tšk.(14 atkovotų kamuolių, 5 išprovokuotos pražangos), Almantas Atkočaitis 18 tšk., Pijus Imbrasas 16 tšk. (19 atkovotų kamuolių).

"Triobet" gretose pasižymėjo Danius Jasiulionis 32 tšk., Povilas Mickūnas 26 tšk. (7 išprovokuotos pražangos), Mantas Čipas 11 tšk. (11 atkovotų kamuolių)

"Triobet" šventė pirmą pergalę "Iššūkio" taurėje (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 20:45 val.)"Triobet" neturėjo vargo su "Kauno Liberalais" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:48 val.)"TRIOBET" po sunkios kovos šventė pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:15 val.)"Triobet" antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 16:45 val.)"Triobet" atkrintamąsias varžybas pradėjo sunkia pergale (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 20:49 val.)Kauno "NTI-PN" iškovojo pirmąją pergalę (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)Triobet pranoko Compensą ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 17:59 val.)"ICE" "pakrovė" dar vienam varžovui (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Simple" įveikė "Triobet" ir priartėjo prie pusfinalio (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:23 val.)"Kauno NTI - PN" iššvaistė solidų pranašumą, tačiau iškovojo pergalę (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)