GZP vs Reunion (86:93)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 13 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą

2024 vasario 13 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 104

Antradienį Kauno technologijos mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose susitiko "GZP" ir "Reunion".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką. Komandos demonstravo kokybišką žaidimą ir pirmajame kėlinyje nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 22:22). Antrajame kėlinyje pirmieji į priekį išsiveržė "GZP" ekipa, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų, kur prieš ilgąją pertrauką sumažino skirtumą iki trijų taškų – 46:43

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai nestabdė apsukų ir pirmą kartą šios dienos rungtynės įgijo dviženklį pranašumą. Vis dėlto "Reunion" penketukas sužaidė kelias sėkmingas atkarpas, kur po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą į savas rankas ( 69:72). Lemiamame kėlinyje svečiai toliau diktavo savo sąlygos, tačiau "GZP" greitomis atakomis laimėjo atkarpą 8:0 bei susigrąžino pranašumą. Likus žaisti penkias minutes "Reunion" pademonstravo geležinį gynybą, kur varžovams neleido pelnyti taškų, o patys rungtynes užbaigė 9:0 atkarpa ir iškovojo pergalę, rezultatu – 86:93 (22:22, 24:21, 23:29, 17:21)

Povilas Liesis

Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „LSU 2“ komandą. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:01 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodęs „Reunion“ nepaliko vilčių KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 21:30 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)