KK PERSVARA - 2 vs KAUNO LIBERALAI (48:49)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 17:55 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Kauno Liberalai" iškovojo sunkią pergalę

2012 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 3814

Trečiadienį, Lapkričio 7 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp "KK Persvara – 2" (šeimininkai) ir "Kauno Liberalai" (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, nei viena komanda nesugebėjo labiau atitrūkti nuo savo varžovų. Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkai sugebėjo įgyti septynių taškų pranašumą, tačiau kėlinį geriau užbaigė svečiai ir sugebėjo iškovoti pergalę vieno taško skirtumu, rezultatas po rungtynių – 48:49 (12:9, 4:13, 18:11, 14:16).

Primą ketvirtį taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas M.Mačiūnas, o po dar kelių sėkmingų atakų jie įgijo keturių taškų pranašumą. Tačiau vėliau sekė sėkmingesnis svečių komandos žaidimo epizodas ir jie sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Vis dėlto kėlinį sėkmingiau užbaigė jų varžovai ir įgijo trijų taškų pranašumą. Šiame ketvirtyje prie gero šeimininkų komandos žaidimo prisidėjo keturi taškus pelnęs E.Bartusevičius. Svečių komandoje keli žaidėjai pelnė po du taškus. Rezultatas po kėlinio – 12:9.

Antrajame kėlinuke sėkmingiau sužaidė jau svečių komanda. Nors ir kėlinio pradžioje jie praleido keturis taškus iš eilės, tačiau po to surengė spurtą 0:11 ir įgijo keturių taškų pranašumą, o vėliau dar ir padidino iki šešių. Daugiausiai prie tokio gero svečių komandos žaidimo prisidėjo septynis taškus pelnęs A.Antanaitis. Rezultatas po dviejų kėlinių – 16:22.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai vėl žaidė geriau už savo varžovus ir sužaidus pusę kėlinio jau jie buvo priekyje vieno taško skirtumu. Daugiausiai prie to prisidėjo E.Bartusevičius pelnęs šešis taškus. Kėlinį komandos pabaigė apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, taigi šeimininkai sugebėjo išlaikyti vieno taško pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 34:33.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai žaidė labai agresyviai ir dėka gero E. Bartusevičiaus žaidimo sugebėjo įgyti septynių taškų pranašumą. Tačiau svečiai nepasidavė, po jų parašytos minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje pasikeitė. Svečiai surengė spurtą 0:10 ir persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo trijų taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai bandė remtis į savo lyderį E. Bartusevičių, kuris dvitaškiu metimu sugenėjo sumažinti skirtumą iki vieno taško. Kitos atakos metu šeimininkai subaudavo savo varžovus ir jie turėjo šansą vėl įgyti trijų taškų persvarą, tačiau abi baudos skriejo pro šalį. Likus aštuonioms sekundėm šeimininkai dar bandė surengti tikslią ataką, bet D. Zalbos metimas iš vidutinio nuotolio skriejo pro šalį. Rezultatas po rungtynių – 48:49.

Po rungtynių šeimininkų komandos žaidėjas, D.Zalba sakė: „Rungtynių pabaigoje išsibaudavom ir negalėjom agresyviai žaisti, tikriausiai todėl ir pralaimėjo. Šiaip dar trūksta susižaidimo“

Svečių komandos treneris, D.Sirgedas kalbėjo : "Esame patenkinti savo pergale. Mes kaip vyresni, tai mums reikia laiko įsibėgėti, todėl ir pradėjom sunkiai. Šį sezoną bandysim patekti į kitą etapą ir stengsimės populiarinti savo partiją.“

Naudingiausiai šeimininkų komandoje žaidė Edgaras Bartusevičius 28 tšk., Tomas Šileika 10 tšk.

Svečius į pergalę vedė Vytautas Rukuiža 15 tšk., Andrius Antanaitis 9 tšk., Renatas Adomavičius 7 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Persvara2012 lapkričio 07 d., 22:14 val.

Nesinori dėl teisėjavimo čia labai diskutuoti, mes pralaimėjome ir tuo viskas pasakyta, bet kas liečia Gyčio Krugelevičiaus teisėjavimą. Jis būdamas "lead'as" nešvilpia pražangos žmogui, kuris ne vieną kartą alkūnėmis darbavosi puolime, kol galų gale sudavė taip, jog priminė bokso ringą ir ten pražangos nebuvo :)) . Teisėjo paiškinimas : "tu laikei vieną ar kitą ranką ne ten, kur galima" . Tai tu imk ir švilpk pražangą gynyboje, o ne tai, kad nieko, kada alkūnės eina į veido sritį. Na, čia toks tik pastebėjimas, nesam expertai, tiksliai nežinom ar taip turėtų būti.

"VU KHF" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:55 val.)"Lokiai" iškovojo pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:25 val.)"Kaunas" šventė nesunkią pergalę (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno Liberalai" neprilygo savo varžovams (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Lituanicą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:59 val.)BC "Straight"pasiekė triuškinamą pergalę (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:26 val.)Kauno Liberalai ketvirtame kėlinyje pranoko Green Death (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:37 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 19:29 val.)"Kauno liberalai" garbingai pasipriešino "KMAIK & Brevitra" ekipai (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:22 val.)