Kauno švara vs Reunion (78:98)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“

2024 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 20:18 val., peržiūros: 71

Kovo 14 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" (13/9) priemė svečius "Reunion" (13/11).

Rungtynes geriau pradėjo "Reunion", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:6. Prasidėjus antrai kėlinio pusei iniciatyva priklausė "Kauno švarai" (13:11). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Reunion", kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 17:22.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes vieno taško persvarą turėjo "Kauno švara" (25:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Reuonio" persvara padidėjo iki devynių taškų (25:34). Antroje kėlinio pusėje "Reunion" išsaugojo septynių taškų persvarą (37:44).

Trečią trečio kėlinio minutę "Kauno švara" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (47:49). Septintą minutę dviejų taškų persvarą įgijo "Kauo švara" (51:49). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Reunion", kuriems pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (58:65).

Per pirmas dvi ketvoirto kėlinio minutes "Kauno švara" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (65:69). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Reunion" persvara pasiekė dviženklę ribą (69:80). Per likusį laiką "Reunion" žaidė užtikrintai, taikliai metė tritaškius ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 78:89.

21 taškas

„Kauno švara“ įveikė ketvirtame kėlinyje varžovus prisivijusius KM „Žalgirį“ (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtame kėlinyje surengė šturmą, tačiau nusileido „Kauno švara“ ekipai (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:46 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Reunion“ ištraukė pratęsimą, kuriame T. Tamošiūno tritaškis atnešė pergalę (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:45 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)