Akademija vs SK „Neveronys“ (67:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 00:31 val., peržiūros: 1642

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės ( aštuntfinalis), kur antrą kartą susitinka „Akademija“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę SK „Neveronys“. Primename, kad po atkaklios kovos „Akademija“ nugalėjo SK „Neveronys“ (66:69).

Rungtynių dvikovą SK „Neveronys“ pradėjo labai užtikrintai, kur ataka po atakos rinko taškus ( 10:0). Po minutės pertraukėlės „Akademijai“ pavyko atsigauti puolime, tačiau toliau sunkiai sekėsi stabdyti varžovus ( 6:17). Antroje kėlinuko pusėje „Akademija“ įjungė aukštesnę pavarą ir skirtumą sumažino iki 6 taškų. Per likusį laiką skirtumas tarp ekipų nepakito – 15:21.

Antrą ketvirtį „Akademija“ suaktyvino savo gynybą, kur tai leido vytis varžovus. E.Staugaitis smeigė du tritaškius metimus ir komandos skyrė tik vienas taškas ( 25:26). Vis dėlto, šeimininkams nepavyko išlaikyti iniciatyvos savo rankose, kur SK „Neveronys“ surengė spurtą 10:0 ir atstatė turėtą atotrūkį ( 25:36). Toliau šeimininkai sugebėdavo rinkti tik tolimais metimais taškus, o svečiai išsaugojo 8 taškų pranašumą – 33:41.

Trečiam kėliniui prasidėjus G.Purauskas toliau žaidė nesustabdomai ir didino savo komandos pranašumą, kur pranašumas išaugo iki 16 taškų. SK „Neveronys“ toliau žaidė lyg ant bangos ir komandos skyrė 19 taškų ( 43:62). „Akademijai“ vis pavykdavo sušvelninti skirtumą tritaškias metimais, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų – 49:65.

Ketvirtame kėlinyje „Akademija“ bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau sunkiai sekėsi įveikti varžovų zoninę gynyba ( 59:73). SK „Neveronys“ toliau žaidė užtikrintai ir neleido net pagalvoti šeimininkams apie skirtumo sumažinimą. SK „Neveronys“ iškovojo pergalę ir išlygino serijos rezultatą – 67:83.

Po laimėtų rungtynių SK „Neveronys“ ekipos trenerio asistentas, V.Žvirblis, teigė:“Pirmose rungtynės, gal per daug savimi pasitkėjimo ir manėme, kad lengvai laimėsime ir žengsime toliau, tačiau varžovai yra stipri komanda. Šiandien mums nebuvo, kur trauktis. Tiek puolime, tiek gynyboje gerai sužaidemė. Laukiame lemiamų rungtynių.“

Akademija: Mantas Gudeliauskas – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Edmundas Staugaitis – 15 tšk., Aurimas Juozapaitis – 11 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam.)

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 20 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 17 tšk. (12 atk. kam.), Evaldas Jurgaitis – 11 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.)

SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)