BK Centre vs Baubilas (39:77)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 26 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baubilo“ septintukas nesunkiai įveikė „BK Centre“

2015 rugsėjo 26 d., Šeštadienis, 15:44 val., peržiūros: 1008

Rugsėjo 26-ąją dieną, šeštadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ D pogrupio dvikova tarp namuose žaidusių „BK Centre“ krepšininkų ir „Baubilo“ ekipos.

Pirmųjų taškų šiame susitikime teko laukti beveik 2 minutes, tačiau pralaužę ledus „Baubilo“ krepšininkai, netrukus nutolo rezultatu 0:6. Po 3 minučių savo taškų sąskaitą atidarė ir „BK Centre“, o ir vėliau aikštelės šeimininkams pavyko suregzti kelias rezultatyvias atakas, kurios neleido varžovams dar labiau nutolti. Tiesa kėlinio viduryje porą minučių abi ekipos tylėjo ir tai stabdė taškų rinkimąsi. Antroje kėlinio pusėje „Baubilas“ po truputį įsismagino ir ėmė didinti atstumą. Likus žaisti 2 minutes, svečiai įgijo dviženklę persvarą (8:18), o per likusį laiką „Baubilas“ surinko dar 4 taškus be atsako ir po pirmųjų 10 minučių džiaugėsi 14 taškų atotrūkiu – 8:22.

Antrojo kėlinio pradžioje pasikartojo pirmojo ketvirčio scenarijus. Po beveik 2 minučių tylos abejose aikštės pusėse, pirmieji pasižymėjo „Baubilo“ žaidėjai, kurie paragavę taškų skonį ir toliau juo mėgavosi. Laimėta atkarpa 0:10 padidino skirtumą tarp ekipų iki 23 taškų ir „BK Centre“ atsidūrė giliame nokdaune (8:31). Tik beveik įpusėjus kėliniui, B.Karebin auklėtiniai pelnė pirmuosius taškus, tačiau vėliau sėkmingų atakų skaičius išaugo. Tiesa solidžiai pirmaujanti „Baubilo“ komanda leido priešininkams priartėti tik neženkliai ir toliau laikė žaidimo vadžias savo rankose, o pirmosios rungtynių pusės finiše, svečiai susigrąžino 23 taškų pranašumą ir laimėjo du ketvirčius rezultatu 18:41.

Po didžiosios pertraukos komandos vėl gana sunkiai rinkosi taškus, bet ketvirtis šį kartą prasidėjo apsikeitimu taikliais metimais. Vis dėlto, vėliau „Baubilas“ vėl primetė sau parankų žaidimo tempą, vis labiau didino atstumą, kol įpusėjus kėliniui T.Vaišvilos dvitaškis padidino „BK Centre“ deficitą iki 29 taškų (23:52). Nors antroje ketvirčio pusėje ekipos rinkosi panašiu tempu ir rezultato skirtumas svyravo neženkliai, tačiau geriau finišavę „Baubilo“ krepšininkai, perkopė 30 taškų ribą ir po trijų kelinių rezultatas buvo 29:62.

Paskutinė dvikovos dalis tebuvo formalumas ir abejonių dėl rungtynių baigties praktiškai nebuvo. Svečių ekipa ketvirtajame kėlinyje šiek tiek atleido vadeles ir pirmosiomis minutėmis vyko kova taškas į tašką. Tiesa toks vaizdas laikėsi šiek tiek daugiau nei pusę kėlinio, o vėliau „Baubilas“ ėmė dėlioti galutinius taškus varžovų egzekucijoje. 8 taškais be atsako susitikimą baigęs „Baubilas“, tokiu būdu uždegė žvakutę ant komandos draugo R.Švagždžio torto ir padovanojo solidžią pergalę rezultatu 39:77.

Ramūnas Švagždys („Baubilas“):

Pirmiausiai visos lygos vardu norėčiau Tave pasveikinti sulaukus Kristaus amžiaus. Turbūt komanda šiandien pasistengė ir padovanojo neblogą dovaną, nors varžovas šiandien ir nebuvo labai pajėgus. Kokios buvo pagrindinės pergalės priežastys?

„Galbūt tai, kad esame geresni. Nors priešininkai jau senokai žaidžia, bet jiems nelabai sekasi. O mes žaidėm savo žaidimą ir tiek. Po truputį ruošiamės sezonui ir žaidėm savo malonumui. Kaip antroms rungtynėms šį sezoną, tai manau, kad sužaidėm tikrai normaliai. Palakstėm.“

„Baubilą“ į pergalę vedė R.Talevičius (24 tšk., 7 atk. k.), V.Mačys (13 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.), D.Urbonas (12 tšk., 5 išpr. pr.), D.Kvitka (12 tšk., 5 per. k.), T.Vaišvila (8 tšk., 6 išpr. pr.), R.Švagždys (5 tšk., 7 atk. k., 5 rez. p., 5 per. k.) ir D.Juknevičius (3 tšk., 8 atk. k., 2 bl.).

„BK Centre“ komandoje išsiskyrė N.Malahov (14 tšk., 6 atk. k.), K.Abramtsov (8 tšk., 6 atk. k.), P.Gorgienko (5 tšk.) ir E.Beržinskas (4 tšk.).

„Baubilas“ „Kauno Mero Mažojoje taurėje 2015“ pasiekė antrąją pergalę iš tiek pat galimų (2-0). „BK Centre“ padėtis kardinaliai priešinga – abi nesėkmės (0-2).

BC „Boom“ sezono startą vainikavo įspūdingu laimėjimu (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Baubilas“ po atostogų sugrįžo pergalingai (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pasipriešinimo sulaukė tik pirmame kėlinuke bei pasiekė pirmą pergalę (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)BC „Sporto fėja“ & Detagama lengvai peršoko ketvirtfinalio barjerą (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Galera“ lengvu žingsiu užėmė paskutinę vietą „Iššūkio“ taurės pusfinalyje (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)Ketvirto kėlinio pradžioje atsiplėšę BC „BOOM“ krepšininkai pasiekė trečią pergalę iš eilės (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:33 val.)