KM „Žalgiris“ vs KM „Žalgiris“ 2 (80:86)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 15 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Jaunųjų žalgiriečių derbyje pergalę iškovojo antra komanda.

2023 gruodžio 15 d., Penktadienis, 21:55 val., peržiūros: 153

Penktadienį, gruodžio 15 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko 1 lygos susitikimas tarp KM „Žalgiris“ ir KM „Žalgiris“ 2.

Pirmajame rungtynių kėlinyje, kaip ir priklauso jauniems krepšininkams, buvo daug pražangų ir daug netikslių perdavimų. Tačiau antroji komanda geriau išnaudojo savo progas ir pirmavo 26:17.

Antrajame kėlinyje M. Pauliukevičiaus tempiama antroji žalgiriečių komanda išliko priekyje 47:40.

Antroje pusėje pirmoji žalgiriečių komanda daug klydo ir dažnai nepavykdavo sėkmingai užbaigti atakų ir dėl to derbyje intriga po truputį dingo ir po trijų kėlinių pirmavo antroji komanda 72:54,

Paskutiniame kėlinyje pirmoji komanda nepasidavė ir mažino skirtumą iki vienženklio, tačiau jėgų kabintis dar labiau neužteko ir gerai savo priešininkų klaidas išnaudoję KM „Žalgiris“ 2 laimėjo rezultatu 80:86 (17:26, 23:21, 14:25, 26:14)

Pirmąją pergalę I lygoje iškovojo LSU 2 studentai. (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 23:00 val.)I lygoje: dramatiška KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Kautech“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 22:33 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Kauno Švara“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:00 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)Kautech pergalė Žalgirio mokykloje (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:31 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)I lygoje: KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo dramatiškai įveikė Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 23:39 val.)