Kauno SRC – 2 vs Kulautuva (100:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 1372

Lapkričio 18 dieną, Kauno statybininkų rengimo centre įvyko C lygos reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp "Kauno SRC – 2" (šeimininkai) ir "Kulautuva" (svečiai). Pirmame kėlinuke šiek tiek geriau atrodė šeimininkai – 21:17. Antrame ketvirtyje "Kauno SRC – 2" galingai spurtavo ir susikrovė nemaža persvarą – 45:25. Trečiame kėlinyje svečių komandai ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti varžovų puolimą ir šeimininkai po trijų kėlinukų buvo priekyje 78:48. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas ir "Kauno SRC – 2" krepšininkai šventė lengvą pergalę rezultatu 100:76.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kuri pirmavo 10:4, tačiau netrukus svečiai sumažino atsilikimą per pus (12:15). Iki kėlinio pabaigos "Kauno SRC – 2" komandai pavyko išlaikyti persvarą ir pirmauti po kėlinio rezultatu 21:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje 16:0 spurtavę šeimininkai susikrovė gana solidų pranašumą (36:19), kuris bėgant kėliniui vis augo, o po paskutiniųjų P. Aleksyno taškų pirmoje rungtynių pusėje rezultatas buvo 45:25.

Trečiojo kėlinuko pirmoje pusėje komandos žaidė apylygiai ir "Kauno SRC – 2" persvara nesikeitė (60:40). Toliau sekęs svečių spurtas sumažino atsilikimą, tačiau neilgam. Kėlinį užbaigė dar viena šeimininkų laimėta atkarpa 16:2 ir po trijų ketvirčių jie pirmavo 78:48.

Paskutiniojo ketvirčio pirmoje pusėje "Kulautuvos" krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki turėto trečiojo kėlinuko pradžioje (62:82), tačiau apsukų nemažinę šeimininkai iki rungtynių pabaigos spėjo dar šiek tiek padidinti turimą persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas – 100:76.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Šiandien mes buvome stipresni, stengėmės pasiaukojančiai gintis. Manau, kad po truputį atrandame savo žaidimą"

"Kulautuvos" treneris sakė: "Nebuvo dviejų mūsų pagrindinių žaidėjų, trūko susikaupimo. Sunkiai stengėsi dengti varžovų priekinės linijos žaidėjus"

Kauno SRC – 2: Mantas Juozapavičius – 21 tšk., Andrius Bubelis – 16 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Aleksynas – 15 tšk., Martynas Beleckis – 13 tšk., Mantas Birutis – 11 tšk. (8 išpr. praž.)

Kulautuva: Aivaras Šilenka – 22 tšk., Erikas Mackevičius – 20 tšk., Emilis Mackevičius – 17 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)