KOLPINGO KOLEGIJA vs KOŠMARAS (81:52)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kolpingo Kolegija" neturėjo vargo su "Košmaru"

2013 vasario 13 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 1439

Trečiadienį, Vasario 13 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės O pogrupio komandų: „Kolpingo Kolegijos“ (šeimininkai) ir „Košmaro“ (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios nuo savo varžovų atitrūkę aikštelės šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę šiose rungtynėse. Rungtynių rezultatas – 81:52 (28:10; 22:13, 15:10, 16:19).

Pirmą kėlinuką šeimininkai iš karto pradėjo spurtu 10:0. Svečiai į tai atsakė šešiais taškais be atsako ir šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau netrukus šeimininkai sužaidė dar vieną gerą atkarpą, šį kartą 14:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo devynis taškus pelnęs E.Masiokas. Rezultatas po kėlinio – 28:10.

Antrą ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečių komanda. Jie pelnė penkis taškus ir sumažino skirtumą iki trylikos taškų. Tačiau tada sekė dar vienas šeimininkų spurtas, leidęs jiems susikrauti jau dvidešimt vieno taško pranašumą. O iki kėlinio pabaigos jie dar labiau jį padidino. Rezultatas po dviejų kėlinių – 50:23.

Trečiajame kėlinuke šeimininkų žaidimo tempas šiek tiek sulėtėjo ir jie nustojo didinę pranašumą taip sparčiai. Tačiau svečiams vis tiek nepavyko jo sumažinti. Nuo dar didesnio skirtumo tarp komandų, svečius išgelbėjo kėlinio pabaigoje pelnyti penki taškai iš eilės. Rezultatas po trijų kėlinių – 65:33.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai surengė spurtą 0:12, kuris leido jiems sumažinti skirtumą iki dvidešimt keturių taškų. Tačiau tai buvo viskas ką pavyko svečių komandai nuveikti šios dienos rungtynėse. Vėliau žaidimas išsilygino ir komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis. Rezultatas po keturių kėlinių – 81:52.

Šeimininkų komandos treneris A.Daubaras sakė: „Varžovai nesusirinko, buvo tik šešiese. Mes patys nedarėme klaidų, pataikėme iš po krepšio. Mūsų puolimas buvo tiesiog „uraganas“, labai gerai pavyko greitas puolimas.“

Svečių komandos žaidėjas P.Kuzminskas sakė: „Susirinkome negausiai, ligos ir traumos kamuoja komandą. Trūksta mums treniruočių, kol kas esame kiemo komanda. Reikėtų daryti bent kokį vieną derinį. Iš šio sezono ir tikimės prisvilusio blyno, o kitais metais bandysime galbūt pasipildyti komandą ir sužaisti geriau.“

"Kolpingo Kolegija" - Edvinas Masiokas 20 taškų, Jevgenijus Tolstokorovas 18 taškų (10 atkovotų kamuolių), Aivaras Bisigirskas 17 taškų (12 atkovotų kamuolių)

"Košmaras" - Petras Kuzminskas 14 taškų, Andrius Juravičius 14 taškų, Evaldas Petkevičius 10 taškų.

"Kolpingo kolegija" neturėjo didesnio vargo su "Košmaro" žaidėjais (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 22:28 val.)Ragai neturėjo vargo su Košmaru (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Kolpingo kolegija" nesunkiai laimėjo prieš BC "Straight" (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kolpingo kolegija" įveikė "Compensą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Kolpingo keolegija" neprilygo svečiams iš Kaišiadorių (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)"Kolpingo kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Kolpingo kolegija" ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš "Maybe" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:33 val.)"Akademija" lengvai nugalėjo "Košmarą" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Lisota Team" vos neatidavė pergalės "Košmarui" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Compensa" savo aikštėje įveikė "Košmarą" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)