Dust2 vs Plastena (78:119)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“.

2023 birželio 26 d., Pirmadienis, 20:14 val., peržiūros: 331

Pirmadienį, birželio 26 dieną, Kauno technologijų mokymų centro vyko „Vasaros lyga“ susitikimas tarp "Dust2" ir "Plastena".

Pirmajame rungtynių kėlinyje uraganinis "Plastena" puolimas leido jiems susikrauti nemenką pranašumą ir tuomet "Dust2" bandė mažinti skirtumą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 28:17. Antrajame "Dust2" išbandė zoninę gynybą, bet niekaip negalėjo tiksliai pataikyti iš toli ir varžovai pradėjo tiesiog juos triuškinti vedami M. Stankevičiaus ir D. Zdaničiaus dueto. Po pirmosios pusės "Plastena" pirmavo rezultatu 65:32.

Antroje pusėje "Dust2" susitaikė su pralaimėjimu ir vaizdas aikštelėje nesikeitė. Komandos sužaidė šį kėlinį lygiai ir prieš ketvirtąjį viskas buvo aišku. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau įspūdingą puolimą demonstravę "Plastena" laimėjo rezultatu 78:119 (17:28, 15:37, 26:26, 20:28).

18 taškų

MB „TR Project“ panaikino 17 taškų deficitą ir įveikė „Dust2“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.)„Volinta Energy“ įrodė savo pranašumą prieš „Dust2“ (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Plastena“ atlaikė varžovų spurtą ir pateko į finalą (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Plastena“ pratęsė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pralaimėjimų seriją (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 20:16 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)Vasaros lygos nugalėtojai ‒“KKL Next Generation Select Team“! (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 22:01 val.)