Lietuvos sporto universitetas 2 vs Kautech (69:121)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kautech“ įrašė devintąjį iš eilės pralaimėjimą LSU-2 studentams.

2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 167

Trečiadienį, sausio 24 dieną, LSU sporto salėje vyko 1 lygos susitikimas tarp „Lietuvos sporto universitetas 2“ ir „Kautech“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje LSU studentai lygiai kovojo su labiau patyrusiais „Kautech“ krepšininkai, bet kėlinio pabaigoje pastarieji geriau išnaudojo savo pranašumus ir įgijo šiokį tokį pranašumą. Antrajame kėlinyje vis dar savo pirmosios pergalės ieškantys studentai labai daug klydo ir tai didino skirtumą tarp komandų. U.Kondrotas žaisdamas pirmąsias rungtynes už LSU-2 per pirmus du kėlinius pelnė 18 taškų iš visos komandos 30, o jo komanda po dviejų kėlinių atsiliko rezultatu 30:56.

Antroje pusėje „Kautech“ toliau dominavo aikštelėje ir vienintelis klausimas liko nebent kada jie pelnys šimtąjį tašką. Prieš paskutinįjį kėlinį rezultatu 86:44 pirmavo „Kautech“. Paskutiniame kėlinyje „Kautech“ greit peržengė šimtą taškų ribą ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 69:121 (14:22, 16:34, 14:30, 25:35).

Kostas Damijonaitis

„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Kautech“ sutriuškino „GZP“ ekipą ir keliauja į finalą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 22:26 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Pirmąją pergalę I lygoje iškovojo LSU 2 studentai. (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 23:00 val.)Trigubą dublį surinkusio J. Mačiulio vedama „Reunion“ išvargo pergalę prieš LSU studentus. (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“ (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:16 val.)Kautech pergalė Žalgirio mokykloje (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Kautech“ neturėjo vargu su negausiai susirinkusiais „Reunion“ krepšininkais (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 20:34 val.)