Hidraulinės sistemos vs UNO (82:63)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale

2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 23:34 val., peržiūros: 326

Spalio 30 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ ir „UNO“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po L. Čekavičiaus tritaškio „Hidraulinės sistemos“ pirmavo 9:5. Vėliau taškų pririnko M.Markevičius, o šeimininkai pasibaigus pirmam kėliniui buvo priekyje 24:15.

Antrajame kėlinyje po L. Chalytovo metimų „UNO“ artėjo iki 26:24. Visgi, tada svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai vėl nutolo iki devynių taškų 40:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje po keturių taškų „Hidraulinės sistemos“ įgijo iki tol didžiausią persvarą 44:31. Visgi, tada J.Laužadis pataikė du tolimus metimus, po kurių „UNO“ artėjo iki 48:44. Bet tada „Hidraulinės sistemos“ surengė spurtą 11:0 ir po trijų kėlinių vėl atstatė dviženklį pranašumą 61:49.

Ketvirtame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ iškart tolo 69:52 ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 82:63 (24:15, 16:16, 21:18, 21:14).

Povilas Patackas

Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)