Šilainiai vs Baltic Transline (106:68)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 14:57 val., peržiūros: 1540

Lapkričio 20 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Šilainiai“ priemė svečius „Baltic Transline“. „Šilainiai“ buvo iškovoję šešias pergales, o „Baltic Transline“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Šilainiai“ (10:2). „Šilainiai“ pamažu didino persvarą. Aštuntą minutę komandas skyrė 14 taškų (18:4). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 15 taškų (30:15).

Antrą kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo šeimininkai (33:15). Netrukus du taškus pelnė „Baltic Transline“ (33:17). Trečią minutę šeimininkų persvara padidėjo iki 21 taško (40:19). Kėlinio viduryje „Šilainiai“ laimėjo atkarpą rezultatu 15:2, po kurios komandas skyrė 29 taškai (56:27). Solidžią persvarą „Šilainiai“ išsaugojo iki pirmos rungtynių pusės pabaigos (64:37).

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 29 taškai (74:45). Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Šilainiai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (82:45). Per paskutines dvi su puse minutės komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 35 taškai (84:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Baltic Transline“ (84:54). Netrukus taškų sąskaitą atidarė „Šilainiai“ (86:54). Komandos žaidė apylygiai. Aštuntą minutę šimtąjį tašką „Šilainiams“ pelnė R.Trepočka (100:62). Kėlinio pabaigoje komandos keitėsi taikliais metimais, o „Šilainiai“ iškovojo lengvą pergalę (106:68). Tai buvo septintą „Šilainių“ pergalė, o „Baltic Transline“ pralaimėjo trečią kartą.

„Šilainių“ treneris V.Kapočius: „Viskas rungtynėse buvo normaliai. Pradėjo rinktis į rungtynes daugiau žaidėjų, ilgesnį suolelį turime, todėl yra daug lengviau žaisti.“ Paklaustas, kada galvoja, kad gali sutikti rimtą varžovą pergalių kelyje, treneris atsakė: „Dar kol kas nesutikome, tikimės greit sutikti.“

Šilainiai: Artūras Nausėda – 29 tšk., Ričardas Stirbys – 22 tšk., Marius Kazickas – 14 tšk., Vitoldas Kapočius – 11 tšk., Robertas Trepočka – 10 tšk. (14 atk. kam.)

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Kęstutis Kaupas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Leščinskas – 10 tšk.

SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)