MB „TR Project“ vs ICE (81:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

MB „TR Project“ iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nepaleido pergalės prieš „ICE“

2023 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 234

Lapkričio 13 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp MB „TR Project“ (3-0) ir „ICE“ (1-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau sužaidė MB „TR Project“, kuri iškart tolo ir po dviejų tolimų M. Namiko metimų įgijo dviženklį pranašumą 19:7. Vėliau šis krepšininkas pataikė dar du tritaškius, penkis taškus pridėjo M.Šereika ir nepaisant A. Mendelio pataikyto metimo paskutinę sekundę nuo vidurio linijos, šeimininkai kėlinį pabaigė pirmaudami 35:17.

Antrajame kėlinyje „ICE“ pavyko sumažinti skirtumą iki dvylikos taškų, tačiau MB „TR Project“ ekipą į priekį patraukė rezultatyvus J. Bagursko žaidimas, o įpusėjus susitikimui šeimininkai buvo priekyje 52:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo trimis tolimais svečių šūviais, kurie leido iškart artėti iki 52:47. Nors MB „TR Project“ iškart atstatė dviženklį pranašumą, tačiau „ICE“ ekipos tolimi metimai neleido toliau tolti šeimininkams. Po trijų kėlinių 69:63.

Lemiamame kėlinuke likus žaisti kelioms minutėms po P. Dembinsko metimo rezultatas tapo lygus 76:76. Visgi, tada iškart tritaškį pataikė M.Namikas ir šeimininkai pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 81:78 (35:17, 17:21, 17:25, 12:15).

Augustas Mendelis

MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)Galingas M.Naviko pasirodymas leido MR „TR Project“ švęsti pergalę prieš „Skroblų alėja“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)MB „TR Project“ užmėtė „UNO“ ekipą tritaškiais ir nutraukė pralaimėjimų seriją (2023 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Teltonika“ išsaugojo pirmoje pusėje įgytą persvarą prieš „ICE“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 20:35 val.)Išretėjusi MB „TR Project“ atlaikė „Sparta“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 21:55 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Paskutinėmis sekundėmis VU studentai išplėšė pergalę prieš „ICE“. (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:27 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)