Klausučių alaus darykla vs Romegas (68:79)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 spalio 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla

2023 spalio 24 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 289

Spalio 24 d., antradienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ ketvirtfinalio rungtynės tarp „Klausučių alaus darykla“ ir „Romegas“ ekipų.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos.Tačiau svečiai pirmo kėlinio gale smeigė du tritaškius metimus iš eilės bei į antrą kėlinį išsinešė septynių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmojo kėlinio- 15:26. Antrajame kėlinyje pasinaudoję varžovų netaikliais metimais bei klaidomis svečiai pradėjo tolti. Svečiai leido varžovams įmesti tik 16 taškus, to pasekoje susikrovė beveik dviženklį pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinio – 31:54.

Trečiajame kėlinyje G. Vaičiuškos geras žaidimas puolime dar bandė švelninti šeimininkų komandos situaciją. Tačiau svečiai neketino mažinti apsukų bei taikliais dvitaškiais didino savo pranašumą. rezultatas po trečiojo kėlinio – 46:72. Ketvirtajame kėlinyje, liko tik formalumas. Svečiai ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose, nor ir šeimininkai sumažino atsilikimą iki 10 taškų, tačiau įveikti priešininkų nepavyko – 68:79.

Gytis Jankauskas

„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“ (2023 spalio 31 d., antradienis, 22:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Romegas“ neturėjo vargo su „Krepsiniofanai.lt“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 08:25 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Bus Kaip Bus“ ekipos pasipriešinimą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 varžybose susitiko: "Romegas" vs. "Rimo & Patikima linija" (2023 spalio 03 d., antradienis, 23:21 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)