Lietuvos sporto universitetas vs Reunion (70:83)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą

2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 128

Trečiadienį Lietuvos sporto universitete įvyko I lygos rungtynės, kuriose susitiko "Lietuvos sporto universitetas" ir "Reunion".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau pirmieji pranašumą įrodė "Reunion", kur greitai susikrovė atotrūkį ( 6:13). Per likusį laiką "Lietuvos sporto universitetas" neatrado priešnuodžių prieš varžovų zoninę gynybą ( 13:26). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau svečiai tolimais metimais vėl susikrovė dviženklį pranašumą ( 26:37). Komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpos ir "Reunion" išlaikė 12 taškų skirtumą – 33:45

Po ilgosios pertraukos "Lietuvos sporto universitetas" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir po E.Maksvyčio tritaškio metimo "Reunion" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 50:53). Toliau tarp komandų vyko kieta kova ( 60:65). Lemiame kėlinyje "Reunion" surengė "sausą" atkarpą, kur "Lietuvos sporto universitetas" skaičiavo 11 taškų skirtumą. Per likusį laiką svečiai išsaugojo iniciatyvą savose rankose ir šventė pergalę, rezultatu – 70:83 (13:26, 20:19, 27:20, 10:18)

Matas Masiliūnas

Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)I lygoje: Triuškinanti Reunion pergalė prieš Lietuvos sporto universitetas 2 (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:23 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)