LCP KK „Ragai“ vs Šilainiai – 2 (76:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą

2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 00:08 val., peržiūros: 1301

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko LCP KK „Ragai“ (šeimininkai) ir "Šilainiai – 2" (svečiai). Nuo pat pirmųjų sekundžių tarp ekipų vyko atkakli kova ir per du pirmuosius kėlinukas nė viena komanda neįrodė didesnio savo pranašumo. Vis dėlto, LCP KK „Ragai“ užtikrinčiau sužaidė gynyboje trečiajame kėlinyje ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę – 76:62.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Šilainiai – 2" , kurie per keletą minučių pabėgo nuo varžovų ( 4:11), tačiau LCP KK „Ragai“ ekipa sugebėjo atsitiesti ir išlygino rezultatą. Po taiklių V.Kapočiaus metimų svečiai vėl atitrokų nuo varžovų ( 12:18). Po minutės pertraukėlės LCP KK „Ragai“ surengė spurtą kėlinuko pabaigoje ir sumažino skirtumą iki minimumo – 17:18.

Antrajame ketvirtyje dėka tolimų metimų LCP KK „Ragai“ pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 25:24), tačiau varžovai ilgai neleido pasidžiaugti. "Šilainiai – 2" laimėjo atkarpą 6:0 ir persvėrė atgal rezultatą. Toliau LCP KK „Ragai“ suaktyvino savo puolimą bei žaidė "kietai" po krepšiu , kur leido panaikinti skirtumą ir įgyti dviejų taškų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 36:34.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus Tomas Kivyta žaidė nesustabdomai ir savo ekipai padėjo panaikinti skirtumą bei įgyti keturių taškų pranašumą (40:44). LCP KK „Ragai“ ekipos prabilo tolimoji artilerija, kur pataikė tris tritaškis metimus iš eilės ir įgijo rekordinį šios dienos pranašumą – 7 taškų ( 51:44). Svečiams sunkiai sekėsi atsitiesti , o šeimininkai iki kėlinuko pabaigos padidino pranašumą iki dviženklio. Rezultatas po trijų kėlinių – 58:48.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Šilainiai – 2" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sumažino skirtumą iki spetynių taškų, tačiau vėl LCP KK „Ragai“ ekipos žaidėjai buvo pranašesni baudos aikštelėje ir atstatė dviženklį pranašumą; Svečiai vis bandė palaužti varžovus, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš LCP KK „Ragai“. LCP KK „Ragai“ iškovojo sunkią pergalę , rezultatu – 76:62

LCP KK „Ragai“: Tomas Butkevičius – 18 tšk., Justinas Kursevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Gilius – 12 tšk.

Šilainiai – 2: Tomas Kivyta – 28 tšk., Vitoldas Kapočius – 18 tšk., Tadas Vaitkūnas – 7 tšk. (5 rezult. perd.)

Permainingose rungtynėse „A.S.K. Persvara & Orca.lt“ palaužė „Šilainius ‒ 2“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)Didžiąją dalį rungtynių įvykius aikštėje kontroliavę „Green Death“ patiesė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:25 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:42 val.)Tragiškai iš toli atakavę LCPP KK „Ragai“ nusileido „New Team“ ekipai (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 00:44 val.)LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „BL OLD“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:50 val.)Rungtynių kontrolę savose rankose turėję „LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:33 val.)