Kauno technikos kolegija vs Kauno TPMC ‒ 2 (58:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tomo Vasiliūno taiklus metimas atnešė pergalę „ Kauno ‒ TPMC 2“ ekipai

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 18:55 val., peržiūros: 689

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko “Kauno technikos kolegija” (“KTK”) ir svečių teisėmis atvykę “ Kauno – TPMC 2”.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Per pirmas penkias minutes „KTK“ sugebėjo sukrapštyti tik du taškus ( 2:5). Per likusį laiką abiejų ekipų puolimas atsigavo, tačiau aikštelėje geriau atrodė “ Kauno – TPMC 2”, kur susikrovė 8 taškų pranašumą ( 11:18). Antrame kėlinyje “ Kauno – TPMC 2” pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, kur šeimininkai klydo. „KTK“ ekipai pavyko sušvelninti skirtumą iki 2 taškų ( 26:28). Likus žaisti dvi minutes šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą – 30:30.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo lygus ( 34:34). Po minutės pertraukėlės ( „KTK“) “ Kauno – TPMC 2” pradėjo 5:0 atkarpa, tačiau šeimininkai atsigavo ketvirčio pabaigoje ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 43:42). Ketvirtame kėlinyje Justas Vasaitis žaidė nesustabdomai , kur „KTK“ susikrovė 6 taškų pranašumą ( 50:44). Per likusį laiką “ Kauno – TPMC 2” sugebėjo išlyginti rezultatą. Likus žaisti 17 sekundžių „KTK“ ekipos žaidėjas lygioje vietoje sužingsniavo ir viskas buvo svečių rankose. D.Koblinec prametė dvitaškį metimą, tačiau Tomas Vasiliūnas atsikovojo kamuolį paskutinėmis sekundėmis ir pelnė dvitaškį metimą , kur “ Kauno – TPMC 2” iškovojo pergalę, rezultatu – 58:60.

Po laimėtų rungtynių “Kauno – TPMC 2” ekipos treneris,Mindaugas Červinskas , kalbėjo:

„Gera pradžia, sunkus vidurys, laiminga pabaiga. Sunkios rungtynės buvo. Nesugebėjome išnaudoti savo didesnės žaidybinės patirties, tačiau nugalėtojai neteisiami.“

Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)27 taškus per kėlinuką pelnęs A. Bulys atvedė „ASU dublerius“ į pergalę kovoje su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:36 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)A. Makūno tritaškių fiesta leido „Grande“ ekipai iškovoti pergalę (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 18:30 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)