KM „Žalgiris“ 2 vs GZP (77:91)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus

2023 gruodžio 05 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 241

Gruodžio 5 dieną, antradienį, Kauno „Žalgirio“ krepšinio mokykloje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ 2 (2-3) ir GZP (2-1) ekipų.

Pirmasis kėlinys taškų atžvilgiu buvo apylygis. Nors jaunieji KM „Žalgiris“ 2 žaidėjai greičiau surinko komandines pražanga ir pristabdė savo žaidimą, neatsiliko nuo savo varžovų. Kėlinį užbaigė GZP žaidėjas Nr. 34 įspūdingu dėjimu paskutinę sekundę. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 22:28

Antrojo kėlinio metu komandos nenusileido viena kitai. KM „Žalgiris“ 2 žaidėjas Nr. 15 M.Pauliukevičius taikliais tritaškiai vedė komandą pirmyn. Visgi, GZP rezultatu 44:46 užbaigė pirmąją rungtynių.

Po ilgosios pertraukos KM „Žalgiris“ 2 komandą vedė Nr. 10 A.Mažonas, bet GZP žaidėjų tritaškių lavina atitolino jaunuosius Žalgirio žaidėjus nuo pergalės trečią kėlinį užbaigę rezultatu 61:75

Lemiamojo kėlinio metu žaidėjai ėmė nemenkai prasiženginėti. Kėlinio eigoje ant žaidėjų suolelio buvo pasodinti 3 žaidėjai, savo sąskaitoję turėdami 5-ias asmenines pražangas. Du iš jų buvo KM "Žalgiris" 2 ir vienas GZP žaidėjas. Iki rungtynių galo GZP žaidėjai nepaleido žaidimo iš savo rankų ir šį vakarą rezultatu 77:91 (22:28, 22:18, 17:29, 16:16) švenčia pergalę.

Mantas Cimermanas

„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)I lygoje: dramatiška KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Kautech“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 22:33 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)