Birštono „Olimpas“ vs Kaunas (71:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Kaunas“ laimėjo paskutinėmis minutėmis

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 18:12 val., peržiūros: 984

Vasario 8 dieną įvyko C lygos rungtynės, Birštone susitiko vietos "Olimpas" ir "Kaunas". Pirmajame kėlinyje svečiai atsilaikė nuo oponentų tritaškių lietaus ir laimėjo šį kėlinį rezultatu 24:27. Antrajame kėlinyje šeimininkų taiklūs tritaškiai nesibaigė ir "Kaunas" turėjo varžovus užleisti į priekį. (49:48). Nerezultatyvus trečiasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu ir intriga tik išaugo, prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tik 1 taškas. (59:58). Lemiamas kėlinys vyko labai permainingai, šeimininkai pirmieji įgijo 4 taškų persvara, vėliau jau 5 taškai pirmavo "Kaunas", per likusias minutes protingiau sužaidę svečiai išplėšė pergalę rezultatu 71:77.

Pirmajame kėlinyje "Olimpą" į priekį vedė O.Braždžionis, kuris pataikė 4 tritaškius ir per 10 minučių pelnė 14 taškų, visgi oponentai labiau komandiniais veiksmais sugebėjo pasipriešinti ir kėlinio pabaigoje surengę spurtą 0:11 įsiveržė į priekį. Šis kėlinys abiems komandoms buvo labai sėkmingas, šeimininkai suklydo tik vieną kartą, oponentai 2 kartus, taip pat taiklumas iš visų padėčių viršijo lūkesčius.

Antrajame kėlinyje Birštono "Olimpas" tesė tritaškių metimų taktika, kuri puikiai veikė pirmajame kėlinyje. O.Brazdžionis pridėjo dar 3 taiklius tritaškius, M.Knyšius du ir pirmaujanti komanda pasikeitė. Šešiese susirinkę svečiai nepiknaudžiavo tolimais metimais, o naudojosi ūgio pranašumu ir pagrindą taškų surinko iš baudos aikštelės. Po šio kėlinio komandas skyrė tik vienas taškas 49:48.

Trečiasis kėlinys Birštono snaiperiams nenusisekė, per 10 minučių jie prametė visus 10 tritaškių, varžovai iš 1 pataikė 1. Netaiklius tritaškius šeimininkams kompensavo "Kauno" klaidos po kurių buvo galima pelnyti lengvus taškus, per paskutines minutes komandoms buvo taškų badas ir kėlinys tapo labai nerezultatyvus, komandos pelnė po 10 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai surengė kelias pirmas rezultatyves atakas iš eilės ir įsiveržė į priekį, tačiau "Kaunas" ir toliau naudojosi savo pranašumais, dominavo po krepšiu ir provokavo pražangas, per kelias minutes jie laimėjo atkarpą 0:8 ir užsitikrino gana saugų paranašumą. Šeimininkų ekipoje iniciatyvos ėmėsi M.Knyšius, tačiau tai davė daugiau žalos nei naudos ir tapus 6 taškų skirtumui šeimininkai turėjo mažai šansų pakeisti situacija, kadangi laikas buvo besibaigęs. Per likusias minutes komandos apsikeitė rezultatyviom atakom, o tai lėmė kad pergalę rezultatu 71:77 šventė "Kaunas"

Nugalėtojų treneris M.Paulaitis sakė: Šiandien visi buvome gerai nusiteikę, taip pat smagu kad dalinomės kamuoliu ko trūkdavo ankstesnėse rungtynėse. Atkovoti kamuoliai ir žaidimas kaip komandai ir lėmė pergalę, nors varžovai buvo stiprūs.

Birštono "Olimpo" treneris V.Kapačinskas sakė: Oponentams nusileidome ūgiu, jie laimėjo kovą po krepšiais, kartojo daug metimų, taip pat apsigynė nuo mūsų prasiveržomų. Kova buvo įtempta, tačiau varžovai buvo stipresni.

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 27 tšk. (10 atk. kam.), Osvaldas Braždžionis – 23 tšk. (10 atk. kam.), Justinas Tamošiūnas – 11 tšk.

Kaunas: Rolandas Tamošiūnas – 24 tšk. (15 atk. kam.), Gediminas Šuklevičius – 19 tšk., Eimantas Voveraitis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vytautas Janušonis – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Kaunas“ nesuspėjo paskui uraganinį puolimą demonstruojančią „Sporto Maniją“. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 08:37 val.)„C“lygos varžybose „Kaunas“palaužė „Abstinentus“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kaunas“ nušlavė KK „13“ krepšininkus, taip palikdamas juos be pergalių (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:17 val.)„Kaunas“ pratęsė „Green Death“ pralaimėjimų seriją iki penkerių. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 01:45 val.)