Lituanica vs Nebajeris (36:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyvioje pogrupio lyderių kovoje pergalių seriją pratęsė „Nebajeris“

2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 1040

Ketvirtadienį, sausio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės P pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lituanicos“ ir svečių „Nebajerio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios svečių ekipos krepšininkai atitrūko ir laikė iniciatyvą iki trečiojo kėlinuko pabaigos, kada aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti priešininkus ir rezultatą išlyginti. Nepaisant to, paskutinę rungtynių dalį užtikrintai sužaidę „Nebajerio“ krepšininkai ir vėl atitrūko bei pasiekė penktą pergalę. 36:54 (7:12, 7:14, 18:9, 4:19).

Jau nuo pat susitikimo pradžios žymiai geriau atrodę svečių ekipos krepšininkai spurtavo 0:7 ir atitrūko nuo priešininkų. Kiek vėliau taikliais baudų metimais savo taškų sąskaitą atidarę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau ir toliau puolime žymiai geriau atrodę „Nebajerio“ krepšininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose. Vis tik, kėlinuką nežymiai geriau užbaigę „Lituanicos“ žaidėjai sumažino atsilikimą iki penkių taškų. 7:12.

Antrą ketvirtį taip pat sėkmingai kaip ir pirmą pradėję „Nebajerio“ vyrai įgijo devynių taškų pranašumą, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę šeimininkai braukė deficitą perpus. Nepaisant to, svečių ekipos krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir vėl spurtuoti, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai šoktelėjo iki dviženklio. Prieš pat ilgąją pertrauką abi komandos dar suspėjo apsikeisti rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų išliko dvylika taškų. 14:26.

Po ilgosios pertraukos tarsi aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Kiek sutrikę „Nebajerio“ žaidėjai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu, po kurio sekė dar keturi iš eilės „Lituanicos“ taškai, sumažinę skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Bėgant trečiojo kėlinuko laikui į pabaigą aikštės šeimininkai sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą, kurios dėka rezultatą išlygino, tačiau taiklus tolimas M.Krūvelio metimas ir vėl sugrąžino iniciatyvą į svečių rankas. 32:35.

Ketvirtame kėlinuke ir vėl užtikrintai rungtyniavę „Nebajerio“ krepšininkai jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžios susikrovė dviženklį pranašumą. Dar vytis bandę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau keturi iš eilės taiklūs R.Petrolio baudų metimai ir vėl atitolino svečius. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos ir toliau užtikrintai žaidę „Nebajerio“ krepšininkai tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 36:54.

Po pergalės Artūras Zadorožnyj kalbėjo: „Po naujųjų metų labai lengvai nusiteikę, gerų nuotaikų, žaidėme savo žaidimą. Gaila, kad didelis žmogus traumą gavo, galbūt būtų buvę dar šiek tiek lengvesnės rungtynės. Tai buvo lyderių susitikimas, viskas taip ir turėjo būti, vienu momentu rungtynės buvo taškas į tašką, tiesiog mes ilgiau kartu žaidžiame, geriau vienas kitą suprantame, todėl pabaigoje mūsų pergalę ir lėmė patirtis. Na, o varžovai buvo labai „maladiec“, sveikinam visus su naujaisiais metais ir artėjančiomis Velykomis“.

„Lituanica“: Ignas Flenderis – 10 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Okulič-Kazarinas – 7 tšk., Ričardas Grigaliūnas – 7 tšk.

„Nebajeris“: Robertas Petrolis – 21 tšk. (14 atk. kam., 10 išpr. praž.), Kęstutis Žilinskas – 9 tšk., Mindaugas Krūvelis – 7 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Nebajeris“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje pergale džiaugėsi „Elektrėnai“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)MRU VSF iškovojo sunkią pergalę prieš Nebajeris (2016 vasario 02 d., antradienis, 05:11 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Dviženklę persvarą išbarstęs „Nebajeris“ po dramatiškos kovos vistiek pasiekė pergalę (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 21:08 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Po didžiosios pertraukos dominavęs „Nebajeris“ pasidabino bronziniais medaliais (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:25 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)