Kleboniškio „Vilkai“ vs Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt (70:53)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“

2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 23:11 val., peržiūros: 1081

Balandžio 16 dieną S. Lozoraičio vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kleboniškio „Vilkai“ priemė svečius „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 0:0. Trečią minutę pirmi taškus pelnė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (0:3). Netrukus pirmus taškus pelnė ir Kleboniškio „Vilkai“ (2:3). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus septynias minutes dviejų taškų persvarą turėjo „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (6:8). Aštuntą minutę svečiai pradėjo spurtą, kurio metu T.Pažereckas pelnė aštuonis taškus be atsako (6:16). Baigiantis kėliniui Kleboniškio „Vilkai“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (9:16).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (9:18). Antrą minutę svečių puolimas užstrigo, o varžovus spaudę Kleboniškio „Vilkai“ pamažu vijosi varžovus. Baigiantis šeštai minutei S. Murausko tritaškis į priekį išvedė šeimininkus (19:18). PRasidėjus septintai minutei, po ilgesnės pertraukos vėl taškus pavyko pelnyti „Resmilai ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (19:20). Paskutinėmis pirmos rungtynių pusės minutėmis komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus rungtynėms dviejų taškų persvarą turėjo Kleboniškio „Vilkai“ (26:24).

Per pirmą minutę su puse trečiame kėlinyje šeimininkai padidino persvarą iki penkių taškų (29:24), o minutės pertraukėlės paprašė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“. Po jos svečiams pavyko pelnyti pirmus taškus kėlinyje (29:26). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė keturi taškai (38:34). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė Kleboniškio „Vilkai“ (44:34). Aštuntą minutę „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ buvo sumažinę varžovų persvarą iki septynių taškų (44:37), bet ketvirčio pabaigą geriau sužaidė Kleboniškio „Vilkai“ (50:38).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis Kleboniškio „Vilkų“ persvara padidėjo iki 16 taškų (57:41). Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė 19 taškų (61:42). Baigiantis šeštai minutei tritaškį pataikė T.Stičinskas (61:45). Visgi labiau varžovams šeimininkai priartėti neleido. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 19 taškų (67:48). Per likusį laiką „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ sumažino varžovų persvarą iki 17 taškų (70:53).

Kleboniškio „Vilkai“ pateko į ketvirtfinalį, kur susikaus su „Best 4 You“ komanda.

Kleboniškio „Vilkų“ žaidėjas Mindaugas Alekna: „Pirmiausia norėjau perduoti linkėjimus mamai. Sunkiai sunkiai kovėmės ir ką, susiėmėme. Visų rungtynių metu spaudėme varžovus. Gale rungtynių truputi buvome praradę viltį laimėti, bet su gera nuotaika išplėšėme sunkiai iškovotą pergalę.“

„Resmilos ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ komandos treneris Regimantas Vaitasius: „Labai daug netaiklių metimų, labai daug klaidų padarėme rungtynėse.“ Paklaustas, kodėl komandos žaidimas sustojo antrame kėlinyje, treneris atsakė: „Varžovai labai aktyviai pradėjo mus spausti, užstrigo mūsų persivarymas kamuolio į varžovų aikštės pusę. Labai daug klaidų darėme. Varžovai pabėgo, o mes nesugebėjome pasivyti.“ Paklaustas, kaip vertina pasirodymą taurėje, treneris atsakė: „Galvojome, kad bus geriau. Naujai subūrėme komandą, per mažai dar buvo treniruočių, bet tikrai vėliau galėjome geriau sužaisti. Labai daug netaiklių metimų, labai daug klaidų. Rezultatyvių perdavimų nepadarome, labai po vieną žaidėme.“

Kleboniškio „Vilkai“: Rokas Maročka – 14 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Svajūnas Murauskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Marius Geštautas – 12 tšk.

Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt: Edgaras Jauneika – 18 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Pažereckas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Stičinskas – 13 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:10 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:12 val.)„Veiverių Amberis“ sutriuškino savo varžovus (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)