GZP ‒ 2 vs Skroblų alėja (94:57)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje ketvirtfinalio seriją išlygino „GZP ‒ 2“.

2024 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 21:59 val., peržiūros: 135

Ketvirtadienį, gegužės 2 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko 2 lygos ketvirtfinalio susitikimas tarp „GZP ‒ 2“ ir „Skroblų alėja“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje L. Grėbliūno du tritaškiai iš eilės išvedė „Skroblų alėja“ į priekį 10:3, tačiau tada dvi jo pražangos išėmė jį iš rungtynių. Tuo pasinaudojo „GZP ‒ 2“ ir surengė atkarpa 10:0. Po pirmojo kėlinio 20:18 pirmavo „GZP ‒ 2“. Antrajame kėlinyje „Skroblų alėjos“ puolimas laikėsi ant D. Butkio pečių, o „GZP ‒ 2“ sprendė reikalus susikurdami gerus metimus komandiškai. Tai jiems padėjo po pirmosios pusės pirmauti rezultatu 37:32.

Antroje pusėje „GZP ‒ 2“ toliau puikiai suko kamuolį ir gaudavo laisvus metimus. 6 tritaškiai per kėlinį ir rezultatas tarp komandų tapo triuškinantis – 68:44. Paskutiniame kėlinyje visiškai sugriuvę „Skroblų alėjos“ krepšininkai neturėjo šansų prieš labai geras rungtynes sužaidusius „GZP ‒ 2“ krepšininkus, kurie nukėlė serijos nugalėtojų baigtį į lemiamas 3 rungtynes. Galutinis rezultatas: 94:57 (20:18, 17:14, 31:12, 26:13).

2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:53 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)D. Miliuko baudos metimas išvedė „GZP ‒ 2“ į ketvirtfinalį (2024 balandžio 16 d., antradienis, 21:30 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Rungtynių pabaigoje pranašumą iššvaistę „GZP“-2 trumfavo prieš „Sparta“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)Puolime strigę „GZP ‒ 2“ nusileido „Arko“ ekipai (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Be trenerio žaidę „GZP ‒ 2“ nusileido „Kautech ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:46 val.)