OMEGA vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (75:51)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 30 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Sargėnų vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas LT-47416

"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą

2009 sausio 30 d., Penktadienis, 20:38 val., peržiūros: 3265

Šiandien (01.30) 19val., Sargėnų vid. mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės tarp "Omegos" ir "Elektrobalt & Elektros darbų". Rungtynes gan nesunkiai laimėjo "Omegos" komanda, rezultatu 75:51.

Rungtynių pirmasis kėlinukas žadėjo permainingą ir atkaklią kovą. Nuo pat pradžių komandos keitėsi pirmaujančių vaidmenimis. Vistik kėlinuko pabaigą sėkmingiau pavyko sužaisti "Elektrobalt & Elektros darbų" komandai, kuri po pirmųjų 10 minučių turėjo minimalią persvarą – 14:13.

Antrąjame kėlinuke vaizdas kardinaliai pasikeitė, nors pačioje jo pradžioje, po taiklaus D.Kryževičiaus metimo, "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipai buvo pavykę padidinti persvarą iki 3 taškų, tačiau "Omegai" pavyko perimti varžybų kontrolę į savo rankas. Sėkmingai atakavę bei vertę varžovus klysti bei mesti sunkius metimus, "Omega" kelių minučių bėgyje, daugiausiai V.Bernoto pastangų dėka, sukaupė jau dviženklę persvarą – 31:18. Apsukų jie nemažino ir kėlinuko pabaigoje bei persvara, jam pasibaigus, jau siekė net 17 taškų – 37:20.

Atrodė, kad antroji rungtynių pusė tebus formalumas, ypač kai "Omegai" pavyko padidinti persvarą jau iki 19 taškų. Tačiau "Elektrobalt & Elektros darbai" nė neketino pasiduoti. Šiek tiek pagerinę kovą dėl atšokusių kamuolių, jie po 4 iš eilės A.Andriušio pelnytų taškų priartėjo iki 12 – 43:31. Vistik dar labiau priartėti ir sugrąžinti intrigą į rungtynes jiem neleido tiesiog tragiškai mesti baudų metimai. Per antrąjį kėlinuką jų net 8 iš 9 skriejo pro šalį. O kėlinio pabaigoje taiklus V.Bernoto metimas vėl padidino persvarą iki 14 taškų – 48:34.

Paskutiniajame rungtynių kėlinyje "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipai nepavyko surengti dar vieno spurto, o "Omegos" komandai sekėsi išlaikyti žaidimo kontrolę savo rankose bei ne tik išlaikyti dviženklę bei saugią persvarą, bet ir ją šiek tiek padidinti. Praktiškai viso kėlinuko metu "Omega" pirmavo 16-20 taškų skirtumu, o jo pabaigoje jie perkopė ir dvidešimties taškų ribą bei finalinis teisėjų švilpukas paskelbė "Omegos" pergalę rezultatu – 75:51.

Po rungtynių pakalbintas pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad svarbiausia pralaimėjimo priežastis buvo aukštaūgio trūkumas, ko pasekoje smarkiai pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (48:24).

Nugalėtojų treneris pasidžiaugė pergale bei teigė, kad komanda žaidė taip kaip moka bei buvo šiandien tiesiog stipresni už varžovus. Taip pat kaip svarbų faktorių jis paminėjo, kad pavyko apsiginti nuo varžovų pavojingiausio tritaškininko.

Nugalėtojų ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo ir po dvigubus dublius surinko trys žaidėjai: V.Bernotas (25 tšk, 16 atk.kam bei net 45 naud. balai), L.Pankevičius (22 tšk, 15 atk. kam. bei G.Augustinavičius (17 tšk. bei 11 išprovokuotų pražangų).

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė A.Andriušis (17 tšk.) bei D.Kryževičius (13 tšk.).

"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Elektrobalt & Elektros Darbai" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:46 val.)"ESS & VP" nusileido "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipai (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Kautra" nesugebėjo pasipriešinti "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipai (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Jmi & Florvita" neturėjo sunkumų su "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipa (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė nepilnos sudėties "Elektrobalt & Elektros darbus" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:17 val.)Po dramos rungtynių pabaigoje, pergalę šventė „Elektrobalt & Elektros darbai“ (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 00:29 val.)"Omega" nepasigailėjo "Elintos" komandos. (2008 spalio 31 d., penktadienis, 21:58 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" neatsilaikė prieš "Kautrą" (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)